Dnes je štvrtok, 18.apríl 2019, meniny má: Valér
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Začínajú kastingy 21. ročníka súťaže Miss Slovensko

január 12, 2016 - 17:33
Dievčatá, práve teraz nastal ten správny čas vziať osud do vlastných rúk a stať sa novou MISS SLOVENSKO! Kastingy prestížnej súťaže krásy začínajú už v stredu 13. januára a uskutočnia sa v Žiline (13.1. Boutique Hotel Dubná Skala), v Košiciach (14.1. Congress Hotel Centrum), Banskej Bystrici (15.1. Kongres hotel Dixon) a napokon v Bratislave (17.1. Hotel DoubleTree by Hilton).
 
,,Aj tento rok sa mohli dievčatá prihlásiť vopred prostredníctvom online formulára. Bola som milo prekvapená, koľko ich využilo šancu. Tie, čo to nestihli, môžu prísť priamo na jeden z našich štyroch kastingov,“ hovorí riaditeľka súťaže Miss Slovensko Karolína Chomisteková, ktorá bude viesť kastingovú porotu. Spolu s ňou budú semifinalistky vyberať úradujúca Miss Slovensko 2015 Lujza Straková, riaditeľ Oklamčák Production Jozef Oklamčák, dvorný choreograf súťaže Peter Varady. V Žiline sa k tejto zostave pridá Miss Supranational Europe 2015 Petra Denková, v Košiciach finalistka súťaže Miss Slovensko 2015 Nicole Naelová, v Banskej Bystrici opäť Petra Denková a v Bratislave prvá vicemiss Slovensko 2015 Barbora Bakošová
 
Záujemkyne o postup do semifinále musia spĺňať základné podmienky. V čase aprílového finále musia mať vek 18 - 24 rokov, byť slobodné, bezdetné, slovenskej štátnej príslušnosti, bez výrazného tetovania a plastických operácií. Mali by to byť dievčatá, ktoré sa túžia rozvíjať, chcú ísť príkladom mladším ročníkom a na úrovni reprezentovať titul Miss Slovensko doma i v zahraničí.  
 
Neverejné semifinále, z ktorého vzíde finálová dvanástka, sa uskutoční 24. januára v bratislavskom hoteli DoubleTree by Hilton. O pár dní neskôr, 2. februára, predstaví tohtoročnú zostavu riaditeľka súťaže Karolína Chomisteková.
 
Finále 21. ročníka sa uskutoční 29. apríla a priamy prenos z tohto večera odvysiela TV JOJ. Nová Miss Slovensko získa postup na svetovú súťaž Miss World 2016, honorovanú zmluvu od Produkčného domu Forza, štýlový Hyundai Tucson a exkluzívne bývanie pri Dunaji od spoločnosti Smart Brokers. Prvá a druhá vicemiss pocestujú na svetové súťaže Miss Supranational a Miss International.
 
Zdroj a foto: Miss Slovensko 

- - Inzercia - -