Dnes je sobota, 20.júl 2019, meniny má: Iľja, Eliáš
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Zdenka Predná zverejnila videoklip k piesni Bodliak

jún 04, 2015 - 18:07
O réžiu novinky sa postaral Braňo Jass, ktorý speváčke pomáhal aj s klipmi ku skladbám Dýcham a Krásne dni. Prostredie klipu je na slovenské pomery veľmi netradičné.

„Filmovali sme prevažne na ostrove Koh Samui v Thajsku. Bolo to veľmi príjemné, hoci kvôli extrémnemu počasiu a presunom cez ostrovy z miesta na miesto motorkami aj dosť náročné. Po dvoch, troch dňoch intenzívneho nakrúcania sme už len dovolenkovali,“ prezradila rodáčka z Banskej Štiavnice.

 

„V klipe účinkujem ja, krásna thajská príroda, kláštory a more. Jednoducho sa mi Thajsko ako krajina veľmi páči a som rada, že sa nám tam podarilo nakrútiť klip. Režisérom a kameramanom je opäť Braňko Jass z Frametouch, autor klipov Dýcham a Krásne dni,“ uviedla ďalej 31-ročná interpretka. 

Predná priviedla tento rok na svet prvorodeného syna, ktorému dali meno po otcovi, hudobníkovi Oskarovi Rózsovi. „Príde čas, keď budeme pripravení prezentovať našu novú tvorbu. S Oskarom ideme od minulého leta na inšpiratívnej vlne a prirodzene vznikli nové pesničky, ktoré ma úplne vystihujú. Tento klip prezentujem ako symbolickú bodku za jednou životnou etapou,“ uzavrela. Text piesne Bodliak napísala sama speváčka. Hudbu skomponovala spolu s Andrejom Hruškom zo štúdia Littlebeat. Skladba pochádza z albumu Amulet (2013), ktorý pokrstila Jana Kirschner. 

Michaela Hollá, SITA, Fotky: archív Zdenka Predná

- - Inzercia - -