Dnes je utorok, 11.máj 2021, meniny má: Blažena
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Aký je ideálny smartfón pre ženy?

november 06, 2014 - 16:11
Pod pojmom „ten ideálny“ má každá z nás inú predstavu. Vlastné preferencie nemáme len voči vzhľadu, ale aj voči tomu, čo náš Ideálny dokáže. Áno, hovoríme o technike. Niektoré sú verné značke, iným záleží na farbe a ďalšia skupina súrne potrebuje vymakaný fotoaparát. A čo by nás malo ešte zaujímať?
Foto: 

1, Klasické farby smartfónov, čierna, strieborná či biela nesú so sebou punc elegancie a formálnosti. Iste, nič nimi nepokazíte, ale trh ponúka farebné kreácie od výmyslu sveta. Farby smartfónov sú krajšie ako kedykoľvek predtým. Tak prečo sa neodlíšiť a  neoživiť si obsah kabelky zlatúšikom či romanticky červeným kúskom? Garantujeme vám, že tento módny doplnok vám bude kamarátka na káve len a len kvitovať.

2, Operačný systém je pojem, ktorý už nepatrí len počítačom či notebookom. Android, Windows či iOS sa nachádzajú v útrobách každého inteligentného zariadenia. Ak obľubujete „selfie“ a aplikáciu Instagram vedzte, že nie na každom smartfóne ho rozbehnete. Schválne, viete na ktorom? 

3, Cítite sa miestami v tomto veľkom svete stratené? Vďaka smartfónu už tomu tak nemusí byť. Google mapy Vám vždy ukážu tú správnu cestu. Aj za sychravého či mrazivého počasia. Vybrané modely smartfónov už reagujú aj na dotyk rukavíc.

4, Zimné večery strávené prechádzkou dýchajú romantikou. Fotodokumentácia týchto momentov nie je práve najjednoduchšia. Špeciálna konštrukcia objektívu a softvéru sa aj v tme postará o zhotovenie profesionálnej fotografie. Samozrejme bez toho, aby ste si v mrazivom počasí museli dávať dole rukavice. 

5, Hitom posledných sezón sú ultra-tenké mobilné zariadenia s kvalitným a veľkým displejom. Ak vám náhodou začne v električke zúrivo vyzváňať kamarát, 5 palcový telefón nájdete v taške veľmi rýchlo. 

6, Pohotové a úprimné odpovede na všetky vaše otázky? Od kamarátok či partnera sa toho nie vždy dočkáte. Internet v mobile dá tie najpriamejšie odpovede na zadané otázky. 

7, Nikdy vás nenechá čakať a je hneď vždy po ruke. To sa ale nedá povedať o nedochvíľnej kamarátke, ktorej večne mešká/ujde autobus. 

8, Nudný rozhovor s kolegom či susedkou vo výťahu? Keby sa tak dali vypnúť mávnutím ruky. Tak ako v prípade inteligentných telefónov. S možnosťou „letový režim“ či „režim v lietadle“ budete pre celé vaše okolie nedostupná, a to šmahom jedného prsta.   

9, Smartfóny prežívajú naďalej veľký boom a zástancovia hesla „toto by som si v živote nekúpil!“ teraz poškuľujú po čo najlepšom a najrýchlejšom zariadení. Výzor nie je všetko, a presne to platí aj pri inteligentných telefónoch. Mať „pod kapotou“ 64-bitovú pamäť znamená dvojnásobnú prenosovú rýchlosť a vedieť šetriť energiou umožňuje vysoký výkon a dlhú výdrž zariadenia. 

10, Zlúčiť dohromady všetky plusy, poučiť sa z chýb konkurencie, vybrať slušivý outfit a k tomu všetkému dostať nálepku vynikajúce zariadenie k pomeru cena a výkon sa málokomu podarí. A predsa! ASUS je výnimkou, ktorá potvrdzuje pravidlo s trojicou nových telefónov z radu Zenfone.  

zdroj: red

foto: ASUS

 

- - Inzercia - -