Dnes je piatok, 16.apríl 2021, meniny má: Dana, Danica
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Anketa Slávik sa skončila, umelci sa búria

október 11, 2013 - 10:12
Organizátori hudobnej ankety sa dohodli na jej ukončení pre kontinuálne klesajúci záujem verejnosti o hlasovanie.
Foto: 
Hudobná anketa Slávik, ktorej najnovších víťazov vyhlásili vo februári tohto roku, sa skončila. Na oficiálnej webstránke i sociálnej sieti Facebook o tom informovali jej organizátori. "Po vyhodnotení predchádzajúcich ročníkov sa organizátori hudobnej ankety Slávik vzájomne dohodli na jej ukončení. Dôvodom bol kontinuálne klesajúci záujem verejnosti o hlasovanie, ktoré bolo zmyslom a základom celej ankety o najobľúbenejších interpretov slovenskej populárnej hudby," uviedli v spoločnom oficiálnom vyhlásení organizátori posledného, 15. ročníka ankety Produkčný dom Forza, agentúra Oklamčák Production a TV JOJ.
 
Poslednými víťazmi Slávika tak sú skupina Desmod, spevák Peter Cmorik a speváčka Tina. V kategórii Objav roka triumfovala Celeste Buckingham, za Web roka ocenili Zuzanu Smatanovú, v kategóriách Skokan roka a Rádioslávik uspela skupina Peter Bič Project a trofeje pre Videoklip roka a Hit roka získala pieseň Žijeme len raz od Ega a Roberta Buriana. Posledným Absolútnym Slávikom sa stala skupina Desmod.
 
Reakcie umelcov:
 
Dominika Mirgová
Tak toto je pod úroveň !!!! Ako sa toto mohlo stať ?? Jediná show, v ktorej sme my umelci boli ocenení...Takto si Slovensko váži spevákov a speváčky, ĎAKUJEME !!!
 
 
Robo Opatovský 
...zrušili Slávika! Jedinú možnosť prezentácie slovenskej pop music v TV.
 
Zdroj: SITA, Facebook

- - Inzercia - -