Dnes je piatok, 27.máj 2022, meniny má: Iveta
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Bratislavské módne dni 2015: Jana Pištejová chystá obrovskú prehliadku v Poprade!

december 09, 2015 - 21:58
Na prehliadkovom móle v bratislavskom Grand Hotel River Park v pondelok večer nechýbali ani modely Jany Pištejovej. Vždy dobre naladená návrhárka z Popradu nám prezradila podrobnosti o veľkej módnej show, ktorá bude 16. decembra práve v metropole Vysokých Tatier!
Foto: 

Exkluzívna prehliadka plesových modelov by sa nezaobišla bez Jany Pištejovej. Jedna z našich najlepších návrhárok opäť ohúrila precízne vypracovanou kolekciou šiat, ktoré na móle bravúrne predviedli Mária Zelinová, Klementína Tomrecaj, Zuzana Sutjaková a Jasmína Alagičová. V bratislavskom Grand Hotel River Park sme videli len ochutnávku z tvorby Jany Pištejovej. Hlavnú kolekciu Jeseň/Zima 2015 odprezentovala pár týždňov dozadu na jesennej časti 10. ročníka Bratislavských módnych dní.

Jana Pištejová sa po prehliadke rozhovorila o chystanej šou v Aqua City Poprad, kde bude množstvo hostí ako napríklad Monika Bagárová, Simona Krainová, Sisa Sklovská, Zlatica Puškárová či tanečná skupina The Pastels a folklórny súbor Lúčnica„Prehliadka v Poprade bude zaujímavá, zvláštna a srdcová záležitosť, pretože to je moje rodné mesto," povedala Pištejová. Na veľkolepom módnom evente bude po prvýkrát prezentovaná aj špeciálna kolekcia, ktorá zatiaľ nebola nikde videná. Výťažok z celej akcie poputuje na charitatívne účely pre nadáciu Televízie Markíza.

 

 

V rozhovore pre ŽenskyWeb.sk nám Jana Pištejová prezradila aj to, koľko už má objednávok na plesovú sezónu a aký darček by ju potešil pod vianočným stromčekom. Ja už nejaké darčeky mám, ale zďaleka to nie je všetko," dodala talentovaná návrhárka. 

Video: Lukáš Kolenič, Foto: Ramon Leško, Martin Rinčo

- - Inzercia - -