Dnes je utorok, 11.august 2020, meniny má: Zuzana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Bratislavské módne dni 2015: Slovenskí športovci v modeloch od Brands24

november 17, 2015 - 17:44
Záverečný deň prehliadkového maratónu jesennej časti 10. ročníka Bratislavských módnych dní patril aj slovenskému eshopu Brands24. Ten prekvapivo nesiahol po profesionálnych modeloch či modelkách, ale po slovenských športovcoch.

Na prehliadkovom móle v bratislavskej Refinery Gallery nechýbali Karolína Chomisteková, Soňa Skoncová či Mária Zelinová a mnohé iné dámy a páni, ktorí majú modeling v krvy. Slovenský eshop Brands24 však siahol pri výbere modeliek a modelov po úplných "amatéroch". Príležitosť vyskúšať si, aké to je byť hviezdou prehliadkového móla, na konci ktorého stojí zástup fotografov dali úspešným slovenským športovcom.

Pritomným hosťom oblečenie z ponuky Brands24 predviedli boxer Viliam Tankó, vodná slalomárka Jana Dukátová a Peter Škantár. V originálnych modeloch sa v žiari reflektorov ukázali aj volejbalistka Dominika Nestarcová a Martina Hrašnová, ktorá je slovenskou rekordérkou v hode kladivom. 

Športovci v úlohe modelov boli rozhodne prijemným oživením a predviedli celkovo 12 modelov, ktoré by určite našli uplatnenie v každom šatníku. Na móle to hýrilo farbami, ale nechýbala ani vždy trendy čierna či biela farba. Štýlové kúsky značiek ako Adidas, Timberland, Vans, Converse, New Era, Calvin Klein, Armani či Moschino najdete v internetovom obchode Brands24.sk.

Dušan Marko, Foto: Martin Rinčo, Ramon Leško

- - Inzercia - -