Dnes je piatok, 03.február 2023, meniny má: Blažej
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Kráska Soňa Skoncová radikálne zmenila image!

marec 12, 2016 - 18:10
Už neraz sme sa presvedčili o tom, že slovenskej modelke Soni Skoncovej pristane naozaj všetko. Cieľavedomá Slovenka tentokrát zaujala náhlou zmenu účesu!
Foto: 

Mladá, krásna a charizmatická modelka, bloggera a moderátorka Soňa Skoncová patrí medzi to najkrajšie v slovenskom šoubiznise. Vždy dobre naladená moderátorka si už niekoľko týždňov užíva zaslúžené voľno a slnečné počasie za oceánom, ktoré jej určite v dobrom môžeme závidieť. 

Pár dní dozadu rodáčka z Prievidze všetkých príjemne šokovala náhlou zmenu imidžu. Soňa dala zbohom svojej krásnej hrive a rozhodla sa vyskúšať odvážnu platinovú blond a zelenú farbu vlasov. Tak ako mnohí hneď odhadli, ide len o parochne a svojej prirodzenej farby vlasov sa Soňa nevzdala. „Chcela som si vyskúšať zmenu , ale svojim vlasom by som v žiadnom prípade silným peroxidom a týmito bláznivými farbami nikdy neublížila," dodala.

„Veľa mladých dievčat verí v to, že je možné dosiahnuť taký look prefarbením ich vlasov, čo vedie k totálnemu zničeniu a verím tomu, že nie až tak dobrému výsledku. A hlavne mnohé z nich veria v to, že ide o reálne farbenie ich vlasov. Áno niekedy sú reálne, ale ženy s ich možnosťami majú okolo seba tím expertov, ktorí vedia čo robia. Chcela som poukázať na to, že farbiť si svoje vlasy určite nie je sranda a ja osobne by som do toho nikdy takto drasticky nešla. Vaše vlasy už nikdy nemusia byť ako predtým," prezradila obľúbená modelka čitateľom na svojom blogu.

Milovníčka zdravého životného štýlu si svoju obľúbenú Ameriku skutočne užíva naplno. Cez deň chytá bronz na krásnych plážach Los Angeles a večer si užíva ruch veľkomesta. Minulý týždeň sa Soňa na jednej párty dokonca bavila v spoločnosti známeho speváka Jamesa Blunta.

Ak sa vám páči extravagantný účes slovenskej trendsetterky viac fotiek nájdete v galérii pod článkom! 

- - Inzercia - -