Dnes je štvrtok, 06.august 2020, meniny má: Jozefína
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Luxusné diamanty v státisícovej hodnote predviedli Hilmerová, Czoborová a Barmošová!

marec 18, 2016 - 22:50
Sobotňajšie odovzdávanie televíznych cien sa aj tento rok nieslo v lesku diamantov. Známe krásky slovenského šoubiznisu opäť stavili na luxusné šperky z dielne ALO diamonds. Trblietavé kúsky dokonale zvýraznili ich outfity, vďaka čomu boli neprehliadnuteľné.
Hrdou nositeľkou šperkov ALO diamonds je herečka Monika Hilmerová, ktorú vzácne klenoty zdobili už po niekoľkýkrát. Rovnako boli jej voľbou pri tohtoročnom odovzdávaní televíznych cien.  Jej krásu podčiarkli výrazné čierne diamanty, ktoré vynikli v kombinácii s nádhernou bielou  róbou. „Spoločnosť diamantových šperkov som si užívala, tentoraz som to poňala trocha  netradične a zvolila som si vzácne čierne diamanty,“ povedala.
 
Monika Hilmerová mala na sebe šperky v hodnote viac ako 38- tisíc eur!
 

monika_3.jpg

Foto: 
Alo Diamonds
 
Skvostné klenoty si obľúbila aj moderátorka hlavného spravodajstva Jojky LuciaBarmošová, ktorá zažiarila vďaka jemným a elegantným kúskom v hodnote viac ako 66-tisíc euro. „Ktorá žena nemá rada šperky? Už od malička sa dievčatká rady parádia. Nechodievam na spoločenské akcie často, ale keď už idem, vravím si, nech to stojí za to. Aj preto som sa rozhodla svoje jednoduché šaty doplniť diamantmi,“ uviedla Lucia.
 
Lucia Barmošová predviedla diamanty v hodnote 67-tisíc eur!

lucia_2.jpg

Foto: 
Alo Diamonds
 
 
Odovzdávanie cien si nenechala ujsť ani známa fitneska Zora Cozoborová. Extravagantnú a odvážnu červenú róbu výborne zladila so šperkami geometrických tvarov, ktoré sú osadené takmer 800 kusmi bielych diamantov.„Nádherné šperky patria ku slávnostnému vzhľadu každej ženy. Preto som v tento výnimočný večer siahla po luxusných klenotoch, ktoré sú skvelým doplnkom môjho outfitu. Je neuveriteľný pocit mať na sebe šperky zdobené takým množstvom diamantov,“ opísala svoje pocity Zora.
 
Zoru Czoborovú zdobili diamanty v hodnote 32-tisíc eur! 

zora_2.jpg

Foto: 
Alo Diamonds
 
Zdroj: Alo Diamonds

- - Inzercia - -