Dnes je utorok, 11.august 2020, meniny má: Zuzana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Dominiku Mirgovú inšpiruje Beyoncé a Rihanna. Na jeseň chystá obrovskú šou!

apríl 08, 2016 - 17:12
Čoraz úspešnejšia slovenská speváčka Dominika Mirgová v utorok pokrstila svoj nový album Armáda. V priestoroch trnavskej synagógy sa mladá interpretka postarala o skvelú šou plnú tanečníkov a efektov, akú toto mesto už dlho nezažilo. Čím je album iný od tých predošlých, kto Dominiku inšpiruje a ako ju zmenilo materstvo sa dozviete v rozhovore.

Bývalá superstáristka koncom februára vydala svoju tretiu štúdiovku s názvom Armáda, z ktorej aktuálne v éteri boduje singel Pódium. Album je podľa Dominiky úplne iný od tých predchádzajúcich a považuje ho za svoj najlepší. Je v ňom zrelá žena, ktorá vie o čom spieva a čo to prežila. Aj keď niektoré texty som nepísala ja, som spoluautorkou hudby a textov," dodala Mirgová. Na albume nájdeme známe hity ako Hore či Talizman ale aj nové skladby Štít, Dole a baladu Objím ma.

dsc00225.jpg

Foto: 
Lukáš Kolenič

Súčasťou krstu bola samozrejme aj šou, kde vôbec poprvýkrát zazneli v premiére nové piesne z albumu. Dominiku na pódiu doprevádzala jej tanečná skupina VIP Crew ale aj tanečník Filip Jankovič známy zo šou Česko Slovensko má talent. Ja mám v hlave veľa nápadov. Bude to veľká šou, budú tam muzikanti a veľa tanečníkov. Niečo, ako ste videli dnes večer, ale väčšie," priblížila Dominika chystané turné, ktoré plánuje na jeseň tohto roka.

V rozhovore sa ďalej dozviete aj to, čo by podľa Dominiky nemalo túto jar chýbať v šatníku žiadnej ženy!

Dominika Mirgová pokrstila nový album Armáda

Autor: 
Lukáš Kolenič

 

- - Inzercia - -