Dnes je streda, 28.október 2020, meniny má: Dobromila
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Silné ženy a my ostatní

apríl 19, 2016 - 01:20
Na Bratislavských módnych dňoch som si vydražila klobúk, ktorý ozvláštnila zaujímavá módna návrhárka Zlatica Hujbertová.

Všimla som si ju prvýkrát na BMD asi tak pred piatimi rokmi, kde projekt Hľadáme nové tváre módnej scény vyhrala s originálnou kolekciou Bezdomovci. Práve ona bola jednou z mnohých talentovaných, ktorí na prehliadku prišli ako nesmelí a rokmi sa z nich stali uznávaní a rešpektovaní módni dizajnéri. BMD dávajú priestor mladým, posúvajú špičku a páči sa mi, že tento rok sa rozhodlo, že peniaze z kúpy klobúkov ozvláštnených návrhármi pôjdu na detskú kliniku na Kramáre. Verím, že pomôžu. Bratislavské módne dni majú jedenásť rokov a zdá sa mi, že ich začiatok bol akoby iba nedávno. Som typ, ktorý miluje čiernu a bielu, žiadny výstrelok, ale obdivujem dámy, ktoré si vedia niečo na seba pekné vytvoriť. A ešte väčší obdiv dávam tým, ktoré sú majsterkami vo svojom príbytku. Ja ak vymením žiarovku...  Takže inšpirujte sa silnými ženami a ak náhodou máte sen podobný snu Janky Suškovej, ktovie, možno sa rozhodnete aj vy pre zmenu. Apríl je známy svojou premenlivosťou. Skúsme sa zamyslieť nad tým, čo robíme a či je to správne. Asi najdôležitejšie je naše svedomie. A hoci aj to sa veľakrát pomiatne, je fajn, keď si uvedomíme všetky pády, straty a nálezy ako napríklad Andrej Bičan v zaujímavom rozhovore.

Milí čitatelia, želám vám, aby ste sa našli vo svojom povolaní, podobne ako naši návrhári, aby ste našli seba a aby ste zažívali šťastie a radosť z úspechu ako napríklad Mirka Ábelová.

Pekné čítanie želá Maja Miková

- - Inzercia - -