Dnes je utorok, 11.august 2020, meniny má: Zuzana
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Dostaňte sa do psychickej a fyzickej pohody za pár dní

jún 01, 2016 - 18:04
Každá žena potrebuje aspoň raz denne vypnúť, zabudnúť na všetky problémy, prácu, rodinu a venovať sa len sama sebe. Beh je presne to, čo všetky potrebujeme.

Stále dookola opakujete, ako veľmi nespokojné ste s vašou postavou, ako vás nahneval kolega, ktorý je totálne neschopný a vy musíte robiť všetku prácu za neho? Alebo vám nedajú spávať vaše deti, ktoré sa v jednom kuse zapletú do nejakých problémov a vy ich z nich musíte vysekať?  Na nás ženy je toho niekedy až priveľa. Skúste aspoň na pár minút denne hodiť všetko za hlavu a vybehnúť von.

Zo začiatku sa to môže zdať ako trápenie, ale po chvíli sa do behu zamilujete a stane sa drogou, ktorej sa nebudete chcieť zbaviť. 

Jediné čo k behu potrebujete je:

Kvalitná obuv, ktorá je základom zdravia vašich nôh. Zapamätajte si, že čím ľahšie bežecké tenisky, tým jednoduhšie vám to pôjde.

shoes-1260811_1920.jpg

Foto: 
Pixabay

Smartfón s hudbou, ktorú milujete. Hudba v kombinácií s behom vás celkom odpúta od nepríjemných myšlienok. 

Odhodlanie a vytrvalosť. Stačí si predstaviť seba v dokonalej kondícií, svoju vysnívanú postavu, hlavu plnú pozitívnych myšlienok a úsmev na vašej tvári. Teraz sa stačí už len postaviť a vybehnúť za lepším zdravím a šťastným životom. Držíme vám palce. 

girl-pose-344322_1280.jpg

Foto: 
Pixabay

Autor: ALEX SOPKOVÁ

 

- - Inzercia - -