Dnes je sobota, 29.január 2022, meniny má: Gašpar
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Letný zážitok, na ktorý nepotrebujete peniaze

jún 04, 2016 - 17:56
Blíži sa čas letných dovoleniek a vy si lámete hlavu nad nedostatkom financií? Túžite po opálenom tele, krásnom prostredí a nezabudnuteľných zážitkoch? Naše krásne Slovensko nám ponúka, všetko po čom túžime.
Foto: 
Alexandra Sopková

Všetci chceme stráviť letnú dovolenku pri mori. Zabúdame však, že na Slovensku máme prekrásne miesta, ktorým sa nevyrovná ani Červené more. Medzi ne patria hlavne Vysoké Tatry, ktoré sú ako stvorené na letnú turistiku. Dokonalý spôsob ako stráviť čas so svojou rodinou a priateľmi. Okrem čerstvého vzduchu a dobrodružstva sa môžeme tešiť aj na adrenalín, ktorý k turistike neodmysliteľne patrí.

mount-mckinley-898378.jpg

Foto: 
Pixabay

Náš typ:

Nezabudnuteľný zážitok ponúka Veľké Hincovo pleso. Je to najhlbšie a najväčšie karové jazero v slovenskej časti Vysokých Tatier. Hladina jazerá je pokrytá ľadom približne 270 dní v roku.  

Pocit po vyšliapaní tejto náročnej túry je na nezaplatenie. Pri jazere si dokonale oddýchnete, načerpáte novú energiu a určite nezabudnite na spomienkové fotografie. Kontrolovať si čas je tiež veľmi dôležite, pretože túlať sa Tatrami tmou nie je žiadna zábava.

Ak budete mať v sebe ešte kúsok energie určite si nenechajte ujsť Kôprovský štít (2367m.n.m.), z ktorého budete mať dokonalý výhľad na Hinocové plesá. 

img_9550_converted_converted.jpg

Foto: 
Alexandra Sopková

img_9555_converted_converted.jpg

Foto: 
Alexandra Sopková

img_9571_converted_converted.jpg

Foto: 
Alexandra Sopková

img_9576_converted_converted.jpg

Foto: 
Alexandra Sopková

img_9616_converted_converted.jpg

Foto: 
Alexandra Sopková

img_9632_converted_converted.jpg

Foto: 
Alexandra Sopková

 

img_9666_converted_converted.jpg

Foto: 
Alexandra Sopková

img_9701_converted_converted.jpg

Foto: 
Alexandra Sopková

img_9707_converted_converted.jpg

Foto: 
Alexandra Sopková

Takouto formou letných prázdnin si nie len ušetríte peniaze ale dokonca zlepšíte svoju fyzickú kondíciu. Prajeme vám veľa zážitkov a dlhú vydrž nôh. 

- - Inzercia - -