Dnes je utorok, 27.október 2020, meniny má: Sabína
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Slovenka roka 2016: Módna polícia zo slávnostného galavečera

jún 06, 2016 - 12:23
Po dlhých mesiacoch čakania sme konečne spoznali mená víťaziek prestížneho ocenenia Slovenka roka 2016. Slávnostný galavečer bol plný úspešných a výnimočných žien, ktorým nechýba ani cit a vkus pre módu. Hlasujte v ankete za najlepšie oblečenú dámu večera.

Alena Heribanová

Držiteľka mimoriadneho ocenenia Alena Heribanová stavila na zaujímavo riešenú róbu s výraznou mašľou v prednej časti. Trochu lesku dodali trblietavé rukávy. Šaty pochádzajú z dielne Fera Mikloška.

Adriana Kmotríková

Moderátorka spravodajstva vyzerala opäť nádherne. Flitrovaná róba v kráľovsky modrej farbe jej veľmi pekne zvýraznila siluetu postavy. Víťazka v kategórii Média a komunikácia nezaprie svoj štýl a vkus. 

Mária Reháková

Zakladateľka ankety Slovenka roka Mária Reháková bola neprehliadnuteľná v elegantných červených šatách. Prijemným oživením celého stylingu sú nápadité rukávy. Pani Reháková siahla po róbe z dielne Jany Pištejovej. 

Eliška Kubíková

Prednostka Anatomického ústavu a prodekanka Lekárskej fakulty UK sa ukázala v rozprávkových šatách v bielo-zlatej kombinácii. Punc luxusu dodal bohato zdobený vršok.

Michaela Hollá

Redaktorka týždenníka Slovenka predviedla atraktívny model od módnej návrhárky Ivany Marmare. Čipkovaný model v modrej farbe bol príjemným spestrením medzi plejádou jednoduchých šiat.

Ľubica Salajková

Sympatická Ľubica zvolila vzdušnú róbu s minimalistickými doplnkami. Siahla po pomerne netradičnej zelenej farbe. 

Elena Kohútiková

Minuloročná víťazka ankety Slovenka roka Elena Kohútiková nič nepokazila vkusnou róbou v čiernom odtieni. V jednoduchosti je krása a v tomto duchu volila aj jemné doplnky. 

Renáta Kliská

Čierno-bielou kombináciou nikdy nič nepokazíte. Dizajnérka značky La Rena oživila minimalistickú róbu výraznými šperkmi. 

Danica Kleinová

Redaktorka spravodajstva sa na slávnostnom galavečere objavila v pútavom modeli. Zlatá sukňa pôsobí honosne a noblesne. 

 Monika Reháková

Do vkusnej a jednoduchej róbe sa obliekla aj Monika Reháková. Biela farba výborne kontrastuje s jej tmavými vlasmi.

Lucia Filová

Elegatný model v červenom odtieni veľmi pekne vynikol na krásnej majiteľke Súkromnej kliniky dermatológie a estetickej medicíny Dermarevolt. Víťazka v kategórii Biznis a manažment vie ako zaujať. 

Beata Bernadičová

Tohtoročná držiteľka ocenenia absolútna Slovenka roka 2016. Vždy usmiata zdravotná sestrička zvolila nevšedné sako s flitrami, ktoré kombinovala s čiernou plisovanou sukňou. 

Ivana Marmare

Biela farba bola tento večer mimoriadne obľúbená. V tomto odtieni  sa objavila aj dizajnérka Ivana Marmare. Róbu z vlastnej dielne oživila transparentným detailom na chrbte. 

Mária Čírová

Charizmatická speváčka vytŕčala z davu pomerne extravagantným modelom. Bomberu s kokteilkami výborne doplnila pánskymi "lakovkami". 

 

 

 

- - Inzercia - -