Dnes je piatok, 14.máj 2021, meniny má: Bonifác
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Slovenka roka 2016: Mária Reháková neskrýva radosť nad výnimočným galavečerom

jún 06, 2016 - 14:35
Už po ôsmy raz sa Márii Rehákovej podarilo zorganizovať prestížnu čitateľskú anketu Slovenka roka. Počas slávnostného galavečera dokonca viackrát odznelo, že víťazstvo patrí najmä samotnej organizátorke.
Foto: 
Ramon Leško

Zakladateľka úžasnej ankety plnej výnimočných žien, neskrývala radosť nad ďalším vydareným ročníkom: "Celý galavečer hodnotím veľmi pozitívne. Absolútnou víťazkou sa stala zdravotná setra Beata Bernadičová, čo istým spôsobom odzrkadľuje našu spoločnosť. Veľmi veľa hlasov dostala práve od sestričiek, ktorú ju považujú za ich symbol," hovorí riaditeľka vydavateľstva Star production a agentúry Promotion. 

Mária Reháková si praje, aby anketa Slovenka roka pokračovala aj naďalej: "Urobím všetko pre to, aby sa zachovala tradícia odovzdávania prestížneho ocenenia. Slovenským ženám chýba odhodlanie, sila a najmä viera v samú seba. Keď sa prvýkrát stretávame s nominantkami, vždy sa nás pýtajú, prečo práve ony by mali byť v ankete. Až po niekoľkých stretnutiach sú hrdé na svoje úspechy." 

Slávnostný galavečer bol bohatý na množstvo zvučných mien z umeleckej sféry. Pani Rehákovej sa však najviac páčili nominované dámy, ktoré samotnému programu dodali punc výnimočnosti. 

Slovenka roka 2016 | Mária Reháková

Autor: 
Lukáš Kolenič

 

- - Inzercia - -