Dnes je streda, 25.november 2020, meniny má: Katarína
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Slovenka roka 2016: Mimoriadne ocenenie získala Alena Heribanová!

jún 06, 2016 - 15:34
Čitateľská anketa Slovenka Roka už pozná svoje víťazky. Z úspechu sa teší aj Alena Heribanová, ktorá získala ocenenie Slovenka roka už 8 rokov dozadu za svoju prácu v médiách. Tento rok sa sošky z dielne Jany Brisudovej dočkala opäť v podobe mimoriadneho ocenenia.

Bývalá moderátorka RTVS si počas 8. ročníku odovzdávania cien Slovenka roka 2016 prevzala mimoriadne ocenenie, ktoré jej za prácu kultúrnej diplomatky v zahraničí odovzdali pán doktor Miroslav Mikolášik, poslanec Európskeho parlamentu, pani Mária Miková, zástupkyňa generálnej riaditeľky vydavateľstva STAR production a pani Zuzana Zadňančinová, generálna riaditeľka exkluzívneho štvorhviezdičkového hotela Zochova chata.

Alena Heribanová z ocenenia neskrývala nadšenie, priznala však to, že pozná množstvo ďalších inšpiratívnych dám.  "Pre mňa je každá jedna Slovenka zaujímavá, pretože každá jedna má svoj osud a nie každá má to šťastie, že je odmenená v takejto ankete," dodala.

 "Myšlienka predstavovať úspešné Slovenky je krásna, pretože ženy robia túto krajinu krajšou a lepšou," skonštatovala na margo ankety Slovenka roka.

Slovenka roka 2016 | Alena Heribanová

Autor: 
Lukáš Kolenič