Dnes je streda, 25.november 2020, meniny má: Katarína
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Slovenka roka 2016: Adriana Kmotríková tvrdí, že silu jej dodávajú deti

jún 07, 2016 - 19:32
Už ôsmi krát sa v nedeľu večer odovzdávali ceny v ankete Slovenka roka. V plejáde nominovaných dám si jednu zo sošiek prevzala aj obľúbená moderátorka Adriana Kmotríková, ktorá uspela v kategórii Médiá a komunikácia. V ďakovnej reči netajila prekvapenie a prezradila, že práve jej práca ju dobíja energiou.

V nedeľu večer sa už ôsmi krát odovzdávali ceny v čitateľskej ankete Slovenka roka. V kategórii Médiá a komunikácia tento rok triumfovala obľúbená moderátorka spravodajstva Adriana Kmotríková.  Cenu si prebrala z rúk pána Václava Miku, generálneho riaditeľa Rozhlasu a televízie Slovenska a pána Vladimíra Bakeša, predsedu predstavenstva a generálneho riaditeľa spoločnosti Kooperativa poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group a spoločnosti Komunálna poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group.

"Viem si predstaviť, že by som robila niečo iné, no napriek tomu svoju prácu milujem," skonštatovala sympatická moderátorka. "Poznám mnoho žien, ktoré sú hodné nejakých ocenení, ale nikdy žiadne nedostanú, pretože nie sú verejne známe," odpovedala Adriana Kmotríková na otázku, kto by si cenu Slovenka roka zaslúžil podľa nej. 

Slovenka roka 2016 | Adriana Kmotríková

Autor: 
Lukáš Kolenič