Dnes je utorok, 09.august 2022, meniny má: Ľubomíra
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Bratislavské módne dni 2016: Michaela Ľuptáková nevylučuje, že sa vráti k tvorbe pánskej konfekcii

jún 21, 2016 - 22:00
Na letnej časti 11. ročníka Bratislavských módnych dní nechýbala ani módna návrhárka Michaela Ľuptáková. Na móle predstavila sériu modelov, ktorým tentokrát dominovala hodváb a biela farba. V rozhovore nám prezradila aj to, čo by v lete podľa nej nemalo chýbať v žiadnom ženskom šatníku!
Foto: 

Stálicou na móle Bratislavských módnych dní je okrem iných dizajnérov aj slovenská návrhárka Michaela Ľuptáková, ktorá patrí medzi to najlepšie na našej scéne. V centre nášho hlavného mesta predstavila čistú kolekciu, ktorá sa niesla najmä v odtieňoch bielej farby.

 „Myslím si, že tento exteriér pomáha najmä tomu, že móda sa dostáva medzi širšie masy a môže sa sem prísť pozrieť naozaj ktokoľvek,“ zhodnotila letnú verziu BMD.

Michaela Ľuptáková je v očiach verejnosti zapísaná najmä ako autorka dámskej konfekcie, v minulosti však pracovala aj na oblečení pre pánov. „Tvorba pánskych vecí je veľmi náročná a nie je to vôbec také jednoduché, ako sa to na prvý pohľad zdá. Tie dámske veci sú mi bližšie a práve preto ich zrejme robím viac. Nehovorím však, že nikdy znova nevytvorím žiadne pánske veci," dodala s úsmevom.

Viac sa dozviete v rozhovore!

Bratislavské módne dni 2016: Michaela Ľuptáková

Autor: 
Lukáš Kolenič

- - Inzercia - -