Dnes je sobota, 29.január 2022, meniny má: Gašpar
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ikona z kurtu: Dominike Cibulkovej "ide karta" ako nikdy predtým!

júl 06, 2016 - 12:35
Našej najznámejšej tenistke Dominike Cibulkovej (27) sa darí na každom fronte! Na kurte bomber, v spoločnosti tip-top nahodená dáma. Blond športovkyňa nás bude reprezentovať na olympiáde v Riu, no skóruje najmä v súkromí. Ako bude vyzerať svadba roka, ktorú Dominika chystá už takmer rok?
Foto: 
Petra Ficová

Dominika, prechádzaš najkrajším životným obdobím – chystáš sobáš a zároveň nás budeš reprezentovať na Olympijských hrách Rio de Janeiro 2016. Aký je to pocit, zažívať takéto zásadné veci?
Na svadbu sa s Michalom už dlhšie tešíme. Túžili sme po veľkej letnej svadbe pod hviezdami doma na Slovensku. Dúfam, že to bude pre nás oboch nezabudnuteľný deň. Olympijské hry sú pre mňa, ako asi aj pre každého športovca, niečo extra. Možno my tenisti to máme trochu iné ako atléti či kolektívni športovci, lebo mávame počas roka štyri grandslamové turnaje, ktoré sú akoby vyvrcholením daného štvrťroka a povrchu, na ktorom hráme. Samozrejme, olympijské hry sú iba raz za štyri roky a je pre mňa česť reprezentovať Slovensko. 

 
Pripravuješ sa na olympiádu tvrdšie ako na ostatné súťaže? Aká je momentálne tvoja denná rutina?
Na každú turnajovú šnúru sa pripravujeme v blokoch doma v Bratislave. Trip, v ktorom je olympiáda, je takisto aj US Open, čiže príprava je taká istá ako na každý turnaj. Tenisové tréningy, kondičky, treatmenty, mentálne tréningy, dobrá strava, regenerácia, spánok a stále dokola...

To je svet športu, no ty si už dlhšie verejnosťou vnímaná nielen ako špičková tenistka, ale aj ako fashion ikona. Čo miluješ v móde najviac?
Módu, fotenia a pekné veci beriem ako filter a super relax. Rada sa zverím do rúk svojmu tímu a nechám ho, nech sa na mne vyblázni. Baví ma rola chameleóna – či už sa to týka outfitov, vlasov alebo mejkapu...

Bola to práve záľuba v módnych kúskoch, ktorá ťa priviedla až k vlastnej kolekcii oblečenia by Domi?
Módu som milovala a milujem odmalička! Už ako tínedžerka som si po turnaji z Japonska priniesla svoju prvú dobrú kabelku. Mať vlastnú kolekciu a ňou robiť radosť fanúšikom po celom svete sú dva úžasné pocity spojené v jednom...

Na kurte si bomber, no v zápätí sa ukážeš dokonale nahodená, ženská a krásna. Ktorú tvár máš radšej?
Oboje, pretože tá prvá, bomber na kurte, to som proste ja! Tenis milujem a je môj život... A k tej kráse – každá žena sa rada páči,rada sa pekne oblečie, to baví aj mňa.Veľmi! 

Celý rozhovor si môžete prečítať v najnovšom dvojčísle LA FEMME!

 

gfgfgfhfgg.jpg

Titulka La Femme leto 2016
Titulka La Femme leto 2016
Foto: 
Petra Ficová
Titulka La Femme leto 2016

- - Inzercia - -