Dnes je pondelok, 28.november 2022, meniny má: Henrieta
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

TOP Modelky Victoria´s Secret a ich triky ako vyzerať na pláži dokonale

júl 12, 2016 - 18:49
Sú stelesnením výnimočnej krásy, pôvabu a jemnosti. Victoria´s Secret Angels sú známe po celom svete práve pre ich ukážkovú postavu, ktorú prezentujú v nádhernej spodnej bielizni a plavkách. Ako sa anjeliky dopracujú k takému dokonalému vzhľadu? Nemusíte sa nad tým vôbec zamýšľať. Nechajme si od nich rovno poradiť!
Foto: 

LETO! Celý rok sa tešíme na toto ročné obdobie.  Je to tak najmä preto, lebo zo seba zhodíme hrubé vrstvy oblečenia a užívame si voľné dni na slnečnej pláži. Každá žena chce v plavkách vyzerať príťažlivo. Keď sa nám však na našom zovňajšku zrazu niečo nepozdáva, vie nás to poriadne vyviesť z miery!  Kde a ako teda začať ak chceme vyzerať  na pláži príťažlivo a krásne? Poradia nám tie najdokonalejšie svetové postavičky - modelky z Victoria Secret

Adriana Lima

7d8e1917-40b4-4a16-8df9-13a1ebc2eeb6.jpg

Foto: 
instagram @adrianalima

,,Pre tie , ktoré nemáte radi beh,  určite by to mohli aspoň skúsiť! Musíte sa rozhodne niečím motivovať! Stiahni si dobrú hudbu, kúp si pekné bežecké oblečenie a vyber si zaujímavú trasu na beh.  Je to pre mňa rozhodne najlepší a najefektívnejší trik pre dobrú postavu. Postrehla som, že moje telo sa formuje už po 30- minútovom behu, ktorý vykonávam každý deň." 

Jasmine Tookes

9c62fde7-dde6-49a6-8a41-ba61c305fa32.jpg

Foto: 
instagram @jastookes

,,Pred tým,  ako idem na pláž sa vždy natieram rôznymi opaľovacími krémami. Mojim obľúbeným je NARS MONOI. Vaša pokožka chytí bronzový nádych opálenia a bude mať dokonalý lesk. V mojej plážovej taške nikdy nechýba "ružová voda", ktorou si hydratujem tvár. Pleť tak zostane po celý čas svieža. "

Alessandra Ambrosio

5f0f72b7-3ca0-430c-8d3b-2b14afbf94e6.jpg

Foto: 
instagram @alessandraambrosio

,,Keď sa chystám na pláž je pre mňa dôležité vybrať si tie správne plavky, ktoré si oblečiem. Ak budem len tak relaxovať, zvyčajne si vezmem taký typ plaviek,  ktoré pokrývajú čo najmenšiu časť môjho tela. Ak sa ale chystám na pláži hrať volejbal alebo iné aktivity beriem rozhodne športový typ plaviek, ktoré fixujú všetko je potrebné. "

Josephine Skriver

,,Jendou z najlepších vecí, ktoré môžete pre svoju pokožku urobiť počas chvíľ strávených na pláži je uistiť sa, či je hydratovaná zvonka aj zvnútra! Urobíme tak najmä pitím hektolitrov vody a používaním telových krémov a olejov. Osobne milujem kokosové a bambucké maslo, ktoré robia vašu pokožku dokonale hladkú."

Martha Hunt

,,Zaručeným trikom , ako sa cítiť sebavedomejšie je dať si tréning vo fitku večer pred tým,  ako sa chystáte na pláž. Netreba to samozrejme s tréningom preháňať, dôležité je aby ste sa aj po fyzickej stránke na druhý deň cítili v pohode. Odporúčam najmä mix cvikov- kardio, zadok a ABS cvičenie na dokonalé bruško!"

- - Inzercia - -