Dnes je streda, 25.november 2020, meniny má: Katarína
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Romantická svadba českého páru snov: Novomanželia Taťána a Ondrej Brzobohatí Gregor

júl 13, 2016 - 17:52
Bývalá Miss World Taťána Kuchařová sa na svojej sociálnej sieti podelila o fotografie z jej najkrajšieho dňa v živote. Zábery z českej svadby roka dýchajú romantikou a láskou mladomanželov. Ich šťastie si nenechali pokaziť ani vlnou kritiky od českých bulvárnych médii.

Nevesta ako z obrázku

Krásna modelka zvolila ľahučké svadobné šaty s hlbokým rozparkom, ktorý odhalil jej dlhé štíhle nohy. Účes sa niesol v ľúbeznom duchu s kvetinovou korunou typickou na letnú svadbu. Opäť sa potvrdilo, že v jednoduchosti je tá najväčšia krása. 

kucharova_svadba_9.jpg

Foto: 
Tatana Kucharova/Facebook

kucharova_svadba_7.jpg

Foto: 
Tatana Kucharova/Facebook

Dlhoočakávaný sobáš

Po troch rokoch randenia sa zaľúbenci konečne vzali! Dvojica si svoje áno povedala v kostole na pražskom Strahove. O najkrajšej žene sveta Taťáne Kuchařovej a hudobníkovi Ondřejovi Brzobohatom Gregorovi sa už dlhšie šepkalo, že chystajú veľkú svadbu. Informácie o sobáši sa však do médií dostali len pár dní pred udalosťou.

 

kucharova_svadba_2.jpg

Foto: 
Tatana Kucharova/Facebook

kucharova_svadba_6.jpg

Foto: 
Tatana Kucharova/Facebook

kucharova_svadba_10.jpg

Foto: 
Tatana Kucharova/Facebook

Pozornosť si ukradla ženíchova mama 

Ženíchova mama Hana Gregorová na slávnosti prvýkrát verejnosti predstavila svojho mladého priateľa Ondřeja. Na obrad sa prišlo pozrieť aj viacero prominentných hostí, medzi ktorými nechýbali spevák kapely Monkey Business Matěj Ruppert, herec a hudobník Vojta Dyk, režisér Jiří Strach, ekonóm Tomáš Sedláček či moderátor Libor Bouček. Mladomanželia si dopriali netradičnú rozlúčku so slobodou. Namiesto večierku spolu s priateľmi strávili víkend v Berlíne. Ondřejovi už jedno manželstvo stroskotalo. S producentkou Johanou im spolužitie vydržalo len štyri roky.

 Prečítajte si o svadbách známych celebrít: Čas svadieb v plnom prúde: Ktoré slovenské tváre si povedali svoje "áno"?