Dnes je streda, 05.august 2020, meniny má: Hortenzia
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Maratón hudby, zábavy a kulinárského jedla: Hainburg ožil swingou hudbou!

júl 23, 2016 - 14:59
V piatok večer v neďalekom rakúskom mestečku odštartovala séria hudobných koncertov pod názvom 7 Kloster Events. Vynikajúca swingová hudba si opantala všetkých prítomných hostí, ktorí si večer pod hviezdami naplno užili.

Hudobný večer Spirit of swing sa vrátil do nezabudnuteľnej éry big bandu a jazzu.  Diváci si pri piesňach ako L.O.V.E . od Nat King Cole zaspomínali na čarovné časy 60-tych rokov.  "Haingburg ako malé rozkošné stredoveké mestečko má bohatú tradíciu hudobných večerov najmä vážnej hudby. Tento rok sme sa rozhodli ísť do nového žánru a tým je swing, jazz a hudba 60-tych rokov, aby sme trošku ozvláštnili hudobnú scénu Hainburgu," hovorí riaditeľka hotela Altes Kloster Andrea Kovačik

Hotel tento rok oslavuje svoje 5. výročie od otvorenia. Nádherný priestor na nádvorí so sklenenou strechou dáva návštevníkom možnosť sedieť pod holou oblohou a zároveň byť chránení pred dažďom a kochať sa nielen hudbou, ale aj históriou, ktorá z neho priam dýcha. Na koncerte si všetci prítomní okrem hudobného zážitku vychutnali lahodné víno a vynikajúce jedlo. 

Na prvých šiestich podujatiach sa predstavia interpreti hudobných zoskupení, posledné bude divadelné predstavenie, venované 400. výročiu smrti anglického dramatika Williama Shakespeara, ktoré 6. augusta ukončí prehliadku 7 Kloster events (7 kláštorných podujatí) 2016 v Hainburgu.

ram_9626.jpg

Foto: 
Ramon Leško

ram_9719.jpg

Foto: 
Ramon Leško

ram_9717.jpg

Foto: 
Ramon Leško

ram_9648.jpg

Foto: 
Ramon Leško

ram_9578.jpg

Foto: 
Ramon Leško

ram_9746.jpg

Foto: 
Ramon Leško

- - Inzercia - -