Dnes je sobota, 08.august 2020, meniny má: Oskar
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Podmanivé večery v neďalekom Altes Kloster: Hainburg sa ponoril do zvodného jazzu!

júl 26, 2016 - 10:06
Sobotným večerom v neďalekom rakúskom mestečku pokračovala séria hudobných koncertov pod názvom 7 Kloster Events. Vynikajúca jazzová hudba si podmanila všetkých zúčastnených. K tomu sa nalievali tie najlepšie nápoje a podávalo to najlahodnejšie jedlo. Viete si predstaviť lepší večer?

Kultúrne podujatia, ktoré budú koncom júla a začiatkom augusta v priestoroch Starého kláštora (Altes Kloster) v prihraničnom rakúskom meste Hainburg an der Donau, sú vysunutou súčasťou Kultúrneho leta hlavného mesta Bratislavy. Na prvých šiestich podujatiach sa predstavia interpreti hudobných zoskupení, posledné bude divadelné predstavenie, venované 400. výročiu smrti anglického dramatika Williama Shakespeara, ktoré 6. augusta ukončí prehliadku 7 Kloster events (7 kláštorných podujatí) 2016 v Hainburgu.  

2.jpg

Foto: 
Vlado Anjel

"Hainburg ako malé rozkošné stredoveké mestečko má bohatú tradíciu hudobných večerov najmä vážnej hudby. Tento rok sme sa rozhodli ísť do nového žánru a tým je swing, jazz a hudba 60-tych rokov, aby sme trošku ozvláštnili hudobnú scénu Hainburgu," hovorí riaditeľka hotela Altes Kloster Andrea Kovačik. 

5_0.jpg

Foto: 
Vlado Anjel

Jazz brunch u ľudí bodoval

Sobotňajší večer sa niesol v znamení kvalitnej hudby, dobrého jedla a nezameniteľnej atmosféry. Malebný hotel oslavuje svoje 5. výročie, jeho priestory dýchajú atmosférou 17. storočia a aj kvôli jeho výbornej polohe je vyhľadávaným miestom návštevníkov i hostí. Prídite na niektorý z večerov  7 Kloster events aj vy. Určite svoju voľbu nebudete ľutovať, práve naopak! 

4.jpg

Foto: 
Vlado Anjel

6.jpg

Foto: 
Vlado Anjel

- - Inzercia - -