Dnes je utorok, 11.máj 2021, meniny má: Blažena
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

Prezradíme vám, ako byť skutočne IN

august 09, 2016 - 12:16
Dvadsiate prvé storočie nás núti kráčať s trendmi, či chceme alebo nie. Lamete si hlavu nad otázkou, kto tie všetky trendy určuje? Verte, že nie ste sama! Chcete vykročiť do sveta pravou nohou, ale neviete čo je teraz IN? Poradíme vám.
Foto: 
Pixabay

Doba sa mení rýchlosťou blesku. To, čo sa nosilo včera sa už nemusí nosiť dnes. Každa žena chce vyzerať dobre, prinášame vám 11 rád, ktoré pomôžu každej štýlovej žene.

1. CVIČENIE je skutočne IN

Cvičte, cvičte a ešte raz cvičte. Jeden z najlepších trendov aké tu boli. Každá z nás chce vyzerať dobre. Všade okolo seba vidíme fotografie dokonalých postáv, ktoré nás doslova nútia niečo so sebou spraviť. Nezáleží na tom, či nám ide len o to, aby sme sa niekomu páčili, alebo to robíme pre svoje zdravie. U nás žien je samozrejmosťou, že sme neustále nespokojné so svojou postavou. Každá z nás ma svoju predstavu dokonalého JA, ale len máloktorá, to dotiahne až do úplného konca. Ženy nevzdávajte sa! Ak vám nezáleží na tom, aby ste boli IN, skúste to spraviť pre svoje zdravie. Zaručene sa to prejaví aj na vašej každodenne dobrej nálade a všetko sa bude odrazu zdať jednoduchšie.

2. Kombinácia zvieracích vzorov

Všetkého veľa škodí! So zvieracími vzormi opatrne. Na druhej strane nám však môžu slúžiť ako dokonalý módny doplnok, ktorý oživí náš outfit.

 

3. Čierna musí byť čierna a nie šedá

Ak sa rozhodnete pre čierne kokteilové šaty určite si dobre rozmyslite po akej čiernej siahnete. Vyblednutá čierna je totálne OUT a s ňou aj vy. Čierne oblečenie perte zásadne pomocou prípravok, ktoré sú určené na čiernu farbu.

 

4. Výstrih

Milé dámy príliš vyzývavé výstrihy sa už nenosia, je to vulgárne a určite všetko, len NIE SEXI. Decentnosťou prilákate viac mužov ako si v skutočnosti myslíte.

5. Lodičky

Zahoďte všetky lodičky na platforme. Ak vám to je ľúto vyhodiť, odložte ich minimálne do tej doby, kým nebudú opäť IN. Poprípade ich môže využiť na akejkoľvek RETRO párty. Siahnite radšej po elegantnom, klasickom dizajne.

6. Veľkosť

Každá žena miluje, keď si môže obliecť priateľovu mikinu či košeľu. Pravda je však taká, že si to môžete dovoliť doma či na chate. Noste zásadne len svoju veľkosť. Éra HIP-HOP je už dávno preč a nehodí sa to k žiadnej dáme.

7. Čipka

Čipka je nesmierne SEXI, dostane do kolien všetkých chlapov, ktorí vedia čo chcú. Dávajte si pozor, aj v tomto prípade platí: VŠETKO S MIEROU!

 

8. Neón

NIE, NIE, NIE! Obdobie neónu je preč, dúfajme že už navždy. Noste všetko, čo nemá nič spoločné s neónom! Sýte farby sú IN a vy tým nič nepokazíte, práve naopak.

 

9. Šperky

Šperky sú pre ženu neodolateľným pokušením. Čím viac ich máme, tým lepšie. Všetkým dámam odporúčame siahnuť po niečom jemnom a elegantnom. Obrovské umelohmotné šperky rôznych farieb radšej nechajte doma.

 

10 Farby

Kombinácia čiernej, hnedej a tmavomodrej len preto, lebo sú to všetko tmavé farby, je vážne nechutné. Nechcete predsa vyzerať ako čierna vdova bez vkusu, alebo áno? Vedeli ste, že v momente, ako sa oblečiete do TMAVEJ, vaša nálada sa výrazne zhorší? Začnite kombinovať tmavé kusy oblečenia so svetlými. Verte, že budete vyzerať oveľa šťastnejšia.

 

11. Váš byt

Zariadenie vášho bytu o vás veľa prezradí. Ak si pravidelne domov pozývate priateľov, mali by ste dbať o interiér. Vaším priateľom bude hneď jasné či máte alebo nemáte VKUS. Buďte IN a dajte o tom vedieť všetkým.  Zariadenie bytu je ako oblečenie, pokúste sa kráčať s dobou. 

 Zdroj: G.cz

 

 

 

- - Inzercia - -