Dnes je streda, 28.október 2020, meniny má: Dobromila
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

V tejto oblasti by ste mali pracovať podľa znamenia, v ktorom ste sa narodili: Môže vám to otvoriť oči

august 23, 2016 - 15:22
Možno premýšľate nad zmenou zamestnania a možno rozmýšľate, na akú školu by sa malo hlásiť vaše dieťa. Tu môžete nájsť odpoveď...

Výber zamestnania je v živote človeka naozaj dôležitý. Najmä preto, lebo v práci trávime väčšinu nášho času. Mali by sme si vybrať zamestnanie podľa toho, čo nás baví a čo nás napĺňa a o tom nám vedia čo to prezradiť aj hviezdy.

Sedí táto charakteristika aj na vás?


Vodnár

Vo vašom vnútri sa skrýva naozaj humánny človek, ktorý sa zaujíma viac o druhých, než o seba. Preto práca v službách, kde môžete svoju ochotu rozdávať, je pre vás ideálna. Dokonca práca terapeuta, by mohlo byť práve to, čo by vás mohlo napĺňať. Radi počúvate druhých a tak máte aj skvelé manažérske schopnosti. Porozmýšľajte nad niečím, kde vašu jedinečnú povahu môžete využiť.


Ryby

Je vo vás veľká dávka umenia a máte estetické cítenie a videnie. Nenechajte vonkajšie vplyvy, aby vás odradili od toho, čo vás naozaj baví. Radi pracujete s ľuďmi a obklopujete sa zaujímavými osobami s rovnakým zmýšľaním, ako máte vy. Milujete hudbu, takže by ste sa mohli uplatniť aj v tejto sfére.


Baran

Ste rodeným lídrom. Cítite sa zle v pozícii podriadeného, preto ako zamestnanec pravdepodobne nie ste šťastný. Milujete výzvy a všetko nové. Ak sa vám zdá podnikanie ako veľký risk, napíšte si na papier pre a proti a možno zistíte, že by ste do toho predsa len mohli ísť. Kto neriskuje, nemá.

Prečítajte si: 9 viet, ktoré za žiadnych okolností nehovorte žene po PRVOM dieťati!

Býk

Patríte k trpezlivým ľuďom, čo vám hrá do karát. Preto akákoľvek kariéra, ktorú chcete robiť a nad ktorou premýšľate, vám môže vyjsť. Nie každý dostal do vienka toľko trpezlivosti, koľko máte vy. Ide vám najmä o to, aby ste si zaplatili svoje účty, no nezabúdajte na to, že kreativita je to, čo vás baví. Dizajn a veci spojené s ním, sú vám veľmi blízke.


Blíženci

Ste naozaj húževnatí. Máte zmysel pre komunikáciu a ľahko sa prispôsobujete ľuďom a novému prostrediu. Potrebujete spoznávať stále niečo nové, niečo nepoznané. Žurnalistika, alebo divadlo, je vám veľmi blízke, pretože tam sa stále deje niečo nové. Porozmýšľajte nad tým.


Rak

Ste naozaj empatickí ľudia. Práve empatia zohráva vo vašom živote veľkú úlohu. Dovoľuje vám prísť do úzkeho kontaktu s ľuďmi. Práca sestričky, doktora, právnika, by vám sedela ako uliata. Musíte ale nad svojou empatiou získať kontrolu, aby vám nebola skôr na ťarchu, než na osoh.


Lev

Ste dokonalí v tom, ako sa viete prezentovať, presne tak, ako je dokonalý lev v džungli. Viete prežívať drámu a pretransformovať svoju energiu na druhých. Ako herec, herečka, moderátor, moderátorka, alebo dokonca ako spisovateľ, by ste sa vedeli uchytiť. Ak to bol vždy váš sen, nie je všetkým dňom koniec.


Panna

Máte výborné analytické schopnosti a vaše organizačné zručnosti sú priam ukážkové. Aj vo veľkom chaose viete zostať praktickí, s logickým myslením. Manažér, inžinier, alebo doktor sú povolania, ktoré sa vám naozaj hodia. Ak budete mať zamestnanie, kde môžete vaše logické myslenie využiť, budete v ňom šťastní.

Prečítajte si: Inšpirácie pre nevesty: Fotky s družičkami, ktoré rozhodne musíte skúsiť

Váha

Ste tímoví hráči. Túto vlastnosť využívate aj vo vašom osobnom živote. Práca s druhými vás baví a napĺňa. Ste veľkí diplomati a boli by z vás výborní právnici, sudcovia a politici. Nebojte sa vkročiť do neznámeho, dokážete všetko, čo si zaumienite.


Škorpión

Vaše emócie musíte stále prejavovať a to vám možno v zamestnaní spôsobuje problémy. Neradi držíte niečo v sebe, no povedať pravdu môže byť občas riskantné. Ak budete pracovať na správnej pozícii, môže to byť pre vás o to ľahšie a bude vás práca aj napĺňať. Práca terapeuta je pre vás ako stvorená.


Strelec

Potrebujete sa cítiť voľní, a to aj čo sa týka zamestnania. Ste veľmi impulzívni a preto potrebujete prácu, ktorá vám ponúka úplné vybláznenie sa. Práca moderátora, alebo práca, ktorá zahŕňa veľa cestovania, by bola pre vás ako stvorená. Ste jednoducho živočíšni, tak to využite.


Kozorožec

Patríte k veľmi citlivým ľuďom a zároveň k tým, ktorí pôsobia vážne. Ste veľmi zodpovední, praktickí a boli by z vás výborní manažéri. Viete nakopnúť správnym smerom aj šudí okolo vás a na to by ste nemali zabúdať. Taktiež práca politika by pre vás mohla byť viac, než reálna.

- - Inzercia - -