Dnes je utorok, 11.august 2020, meniny má: Zuzana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Súčasný trend farebného tetovania sa stáva čoraz obľúbenejším

september 03, 2016 - 14:39
0 comments
Tetovanie prešlo postupom času značným vývojom. Zvyčajne vyjadrovalo určitý status, príslušnosť k istej skupine, slúžilo aj ako trest, zobrazovalo vyznanie lásky aj vieru v určité božstvá . Klasické tetovania budú vždy atraktívne, no relatívne novým a obľúbeným trendom sa stalo akvarelové tetovanie, ktoré môžete na ľuďoch vidieť čoraz častejšie.

Súčasný trend farebného tetovania sa stáva čoraz obľúbenejším

Umelci neustále pracujú na nových a inovatívnych technikách ako uspokojiť náročných milovníkov tetovania. Takzvané "watercolour tetovania" nie sú však úplnou novinkou.  Tieto farebné kúsky sa objavili už pred piatimi rokmi, ale až teraz sa stali pre mnohých veľmi obľúbenou záležitosťou.  Žiarivé odtiene a jemné farby sú jeho charakteristickými znakmi. Estetická krása, rovnako ako symbolická zmysluplnosť tento štýl tetovania robia populárnym medzi ženami aj mužmi na celom svete. 

adrianbascur8.jpg

Foto: 
instagram @adrianaboscur4

Farby sú žiarivé, často sa prelínajú a dá sa s nimi výborne pracovať. Výsledkom môžu byť naozaj obdivuhodné farebné ozdôbky na vašom tele, ktoré vyzerajú ako keby boli namaľované vodovými farbami. 

tattrxdotcom.jpg

Foto: 
tattrx.com

adrianbascur7.jpg

Foto: 
instagram @adrianaboscur4

yelizozcan_tattooart4.jpg

Foto: 
instagram @yelizozcan

magdalena_bujak6.jpg

Foto: 
instagram @magdalena_bujak6

cryolin-n-johnson-pinterest.jpg

Foto: 
pinterest.com

ilwolhongdam1.jpg

Foto: 
pinterest.com

- - Inzercia - -