Dnes je piatok, 14.máj 2021, meniny má: Bonifác
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Talentovaná Carmel Buckingham prezrádza: So Celeste sa neustále podpichujeme!

september 06, 2016 - 11:57
V rodine Buckinghamovcov sa to hemží veľkými speváckymi talentami. Po nevídanom úspechu Celeste na scénu prichádza jej mladšia sestra CARMEL, ktorá tvrdo pracuje na svojej hudobnej kariére. Pre Slovenku prezradila nielen to, aký cieľ chce dosiahnuť, ale aj ako vychádza so svojou staršou sestrou.
Foto: 

Vaša sestra Celeste raz povedala, že ste talentovanejšia než ona, myslíte si to aj vy?

My to o sebe hovoríme vždy. (smiech) Dokonca včera sa ma to niekto opýtal, ale to sa skutočne nedá posúdiť. Každá z nás robí iný štýl hudby. Niekomu sa možno páči viac moja tvorba a niekomu inému zase Celestina. Sme rozdielne a v tom je to čaro.

Boli by ste ochotná presťahovať sa na Slovensko kvôli práci?

Zatiaľ som nad tým nepremýšľala. Teraz nastupujem na vysokú školu v Kalifornii, takže zostávam v Amerike. Som typ človeka, ktorý žije pre daný okamih. Veľké veci zásadne neplánujem. Hocičo sa môže nečakane stať, takže si nad tým zbytočne nelámem hlavu. Ale nevylučujem možnosť, že by som sem prišla opäť bývať.

Viete si predstaviť mať len dievčenskú skupinu, alebo vám skôr sedia muzikanti muži?

Keď som mala punkovú kapelu, veľmi túžila po tom, aby sme boli čisto dievčenská zostava. Ale keď pracujem iba ja sama, mám slobodu a voľnosť v tvorbe. Oveľa viac sa mi páči „sólo kariéra“, pretože tá hudba je naozaj moja. I keď vždy s niekým spolupracujem, môžem povedať, že do piesní vkladám obrovský kus seba.

11060837_10153320524579122_8880429227730908772_n.jpg

Foto: 
Facebook/Carmel Buckingham

Máte pocit, že mladý vek je v hudobnom svete výhodou, alebo vás ľudia neberú až tak vážne?

Je to výhoda aj nevýhoda. V Amerike je to veľmi zvláštne, pretože keď dovŕšiš dvadsaťdva rokov, už si na hudobný priemysel príliš stará. Tam sa s kariérou začína skutočne už od detstva. Teraz mám osemnásť rokov a v Európe už som dospelá, ale v Amerike ešte nie. Takže vek zatiaľ beriem za svoju výhodu.

Ako vychádzate so sestrou? Viete sa aj pohádať?

Máme spolu naozaj veľmi dobrý vzťah. Takmer vôbec sa nehádame, iba v detstve sme sa vedeli sem-tam pochytiť. Obe sme veľmi sarkastické. Jedna druhú neustále podpichujeme a tí, čo nás nepoznajú, si môžu myslieť, že sa urážame, ale je to všetko v rámci humoru. (smiech) 

Celý rozhovor nájdete v aktuálnom vydaní SLOVENKY č.35

- - Inzercia - -