Dnes je utorok, 09.august 2022, meniny má: Ľubomíra
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Redakčný tip Šport Hotel*** Donovaly: Užite si jesennú atmosféru v horách

október 04, 2016 - 15:44
Ešte stále rozmýšľate, kde si na Slovensku užiť jesenné prázdniny? Náš redakčný tip je jednoznačný: zrekonštruovaný Šport hotel Donovaly***. Čaká na vás čarovné prostredie, turistika, ale aj nové izby, výborná reštaurácia, wellness pre malých i veľkých, sauny, fitnes centrum, vírivka a okrem ďalších služieb aj multifunkčné moderné ihrisko.
Foto: 

Počas jesene sú pre vás pripravené skvelé balíky. Budete si môcť užiť vínnu cestu, romantický víkend pre páry, kurz Terapia jedlom s vychytenou foodblogerkou či nové Fiji procedúry vo wellness svete. A pripomínajú sa vám už teraz aj najkrajšie sviatky v roku. Nezabudnite na Vianoce a Silvester. Šport hotel na vás čaká s množstvom ďalších služieb a prekvapení.

Šport hotel Donovaly postavili v malebnej obci s rovnaký názvom ako úplne prvý, dnes má mnohé ďalšie prívlastky – horský, športový aj relaxačný,  plný histórie a spomienok. Zároveň dýcha krásnymi zrekonštruovanými priestormi, modernizáciou a novotou. Hotel ponúka nadštandardné služby a servis prepopojené s ústretovým personálom. Nové izby Family Suit sú ako stvorené pre rodiny s deťmi – hotel poskytuje výhodné balíkové ceny pre rodiny, ale ak by ste sa vybrali iba vo dvojici, vaše nároky budú splnené rovnako precízne a na úrovni.

donovaly0012.jpg

Foto: 
Ramon Leško

donovaly0004.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Horský hotel je totiž ideálny aj na  odpočinok pre páry bez detí. Disponuje novým veľkým wellnes s dvoma bazénmi pre deti aj dospelých, má saunový svet so štyrmi saunami, tepidárium, ochladzovací bazén, priestrannú vírivku, oddychovú zónu pred hotelom a ihrisko. Podľa opýtaných hostí nemá široko ďaleko konkurenciu.  Detí poteší ešte malá zajačia farmička, ktorá  je spestrením a skvelou detskou atrakciou.  Pre väčšie deti aj dospelých je pred hotelom multifunkčné ihrisko, kde sa dá  hrať tenis, volejbal, bedminton aj futbal. Samozrejmosťou je wi-fi, rovnako ako parkovanie. S autom sa dostanete až priamo pred hotel.

donovaly0031.jpg

Foto: 
Ramon Leško

donovaly0029.jpg

Foto: 
Ramon Leško

donovaly0028.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Keďže Donovaly sú spájané so športom a relaxom užijete si tu turistiku po okolitých kopcoch, dlhé kilometre cyklotrás,  Fun arénu, adrenalínové centrum zábavy pre celú rodinu bobovú dráhu, lanové centrum, trampolíny aj rozprávkový svet Habakuky, dokonca aj najväčšiu lezeckú stenu na Slovensku. Donovaly sú totiž výnimočné svojou polohou. Ležia na rozhraní dvoch národných parkov. Neďaleko národného parku Veľká Fatra, odkiaľ sa môžete vybrať na túry v západnej časti Nízkych Tatier. Keďže hotel je postavený pod úpätím vrchu Zvolen, úžasné sú panoramatické výhľady z tohto vrchu, lanovkou sa môžete vyviezť na Novú hoľu a úžasná je aj  túra smerom na Staré Hory. V rámci prechádzky vás určite zaujmú zrekonštruované Korytnické pramene v Kúpeľoch Korytnica, ktoré ležia iba päť minút od tohto miesta smerom na Ružomberok.

donovaly0021.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Mimochodom, dostali ste chuť na niečo dobré?  Skvelí kuchári v Šport hoteli myslia nielen na tých, ktorí sa radi najedia, ale aj na vegetariánov a na hostí s rôznymi potravinovými alergiami.  V ponuke sú tradičné slovenské jedlá, ale aj s moderným nádychom. Vo veľkej obľube sú  narodeniny,  promócie, svadby, krstiny a ďalšie príjemné rodinné udalosti. Personál hotela vie bezkonkurenčne pripraviť podujatie podľa predstáv klienta.

Súťaž: Hráme o dva vínne pasy. Ktorý zo skvelých balíkov v Šport Hoteli by ste si chceli užiť? 

 Výhercovia súťaže sú Emília Patoprstá z Považskej Bystrice a Viera Zurianová z Podbrezovej, blahoželáme! 

 

- - Inzercia - -