Dnes je streda, 12.máj 2021, meniny má: Pankrác
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Martin Harich spieva o svojej ex-frajerke Celeste Buckingham: Čo na to jeho priateľka?

november 24, 2016 - 16:35
Martin Harich predstavuje videoklip k piesni Kam sa to podelo, ktorú napísal po rozchode s Celeste Buckingham. Donedávna si nebol istý, či skladbu vôbec vydá. Pieseň nakoniec vyšla v septembri na EP albume Pátrajú a teraz prináša Martin rádiovú verziu singlu a videoklip, s ktorým predstavuje tiež nový text piesne. K natočeniu videoklipu si prizval tú, ktorej bol song pôvodne venovaný - Celeste.
Foto: 
martin harich

Martin Harich, ktorý pred dvomi týždňami skončil na druhom mieste v šou Tvoja tvár znie povedome, vydáva dnes singel a videoklip Kam sa to podelo. Túto pieseň zložil po rozchode s niekdajšej priateľkou, populárnou speváčkou Celeste Buckingham.

"Táto skladba je pre mňa veľmi osobná. Zložil som ju pred dvoma rokmi v období konca svojho vzťahu s bývalou priateľkou Celeste Buckingham. Čakal som na určitý nadhľad a odstup,  aby song mohol dozrieť, "opisuje Martin vznik pesničky. "Pri príprave klipu som nechcel siahnuť po bezmennej modelke a ponúkol som spoluprácu na klipe práve Celeste, ktorá ponuku prijala," dodáva. "Všetko podporila aj moja súčasná priateľka, ktorá mi sama navrhla Celeste pozvať."

Kam sa to podelo je rytmicky výrazná skladba. Hudbu a text si Martin, tak ako je u neho zvykom, napísal sám. Štúdiový videoklip pôsobí veľmi jednoducho a  jeho čiernobiele prevedenie evokuje spomienky a návrat do minulosti. V klipe si okrem Celeste zahrala aj Martinova česká kapela W.A.F., ktorá ho sprevádza na koncertoch. 

Martin Harich - Kam sa to podelo (Official music video)

Autor: 
Youtube

- - Inzercia - -