Dnes je piatok, 07.august 2020, meniny má: Štefánia
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Dominika Cibulková dostala náhrdelník so 101 diamantmi: Tenistka neskrývala dojatie!

november 29, 2016 - 17:39
Naša najúspešnejšia tenisová jednotka Dominika Cibulková má ďalší dôvod na radosť. Od klenotníckeho ateliéru ALO Diamonds dostala prekrásny náhrdelník z ružového zlata s nápisom Singapur 2016, ktorý zbobí neuveriteľných 101 diamantov.

Dominikinu cestu na Turnaji majsteriek v Singapure sledovali tisícky so zatajeným dychom. Počas finále dovolila súperke Kerberovej získať iba sedem gemov, a tak zavŕšila svoj najúspešnejší rok výnimočným triumfom.

Milovníčka módy a trblietavých klenotov, ktorá je už viac ako dva roky ambasádorkou značky ALO Diamonds, osebe viackrát prezdradila, že sa za turnajové výhry rada odmení napríklad šperkami. Tie pre ňu majú nielen hodnotu, ale aj schopnosť pripomenúť výnimočné okamihy. Práve preto sa klenotník a majiteľ ALO diamonds Alojz Ryšavý rozhodol vytvoriť pre Dominiku výnimočný šperk s nesmiernou emociálnou hodnotou.

Mohlo by vás zaujímať: Dominika Cibulková dostane unikátny šperk: Vyrovná sa jej snubnému prsteňu za 40-tisíc eur?

_mg_3997.jpg

Foto: 
Ivan Medved

"Boli sme s ňou prostredníctvom našich šperkov vo chvíľach, kedy povedala životné áno a rovnako aj keď dosiahla triumfálne športové víťazstvo. Chcel som prísť s výnimočným kúskom, ktorý bude Dominike pripomínať výnimočný okamih jej kariéry a umožní jej opäť prežívať tieto úžasné emócie zakaždým, keď bude mať náhrdelník na sebe. Nad samotným dizajnom som nepremýšľal dlho, inšpirácia prišla okamžite po tom, ako Dominika držala v rukách víťazný pohár v Singapure," uviedol Alojz Ryšavý.

gtf_0213.jpg

Foto: 
Alo diamonds

_mg_4070.jpg

Foto: 
Ivan Medved

Náhrdelník z ružového zlata s nápisom Singapur 2016 zdobí 101 diamantov a symbolizuje neopísateľné emócie a bojovnosť. Dominika Cibulková neskrývala dojatie, keď si prevzala šperk z rúk Alojza Ryšavého. Tenistka do poslednej chvíle netušila, aké prekvapenie pre ňu pripravil klenotnícky ateliér. "Veľmi si vážim toto krásne gesto. Náhrdelník mi bude navždy pripomínať Turnaj majsteriek a tento úžasný rok. V našej rodine sa určite stane symbolom vytrvalosti a mojej cesty k úspechu. Budem ho nosiť s veľkou radosťou," dodala šťastná Dominika. 

- - Inzercia - -