Dnes je pondelok, 28.november 2022, meniny má: Henrieta
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Zmeňte len tri veci a vyzerajte o 10 rokov mladšie: WOW efekt sa dostaví okamžite

december 19, 2016 - 12:11
Niekedy si si zvykneme na nejaký náš "beauty trik", no nie vždy to aj znamená, že je správny. Vyskúšajte tieto triky a efekt uvidíte okamžite.
Foto: 
SITA

Čiernu ceruzku vymeňte za HNEDÚ

Ak používate čiernu očnú linku, ceruzku, alebo čiernu farbu na obočie, zbytočne si pridávate roky. Pre tmavovlásky postačí tmavá hnedá a pre plavovlásky bledší odtieň hnedej. Ak neveríte, požičajte si ceruzku od svojej kamarátky rozdiel uvidíte nielen vy, ale aj vaše okolie.

ch.jpg

Foto: 
SITA

Bledší odtieň vlasov

Ak už nejakú dobu uvažujete, aký odtieň si vypýtate od vašej obľúbenej kaderníčky, zvoľte určite bledší odtieň. Teda aspoň v prípade, že chcete vyzerať o pár rokov mladšie. Čim tmavšie totiž váš vlasy sú, tým máte prísnejší a tak aj starší výraz. K tomuto triku pridajte ešte jeden:

Vlasy v cope nechajte uvoľnené, pár vlasov vám môže aj vytŕčať, striktne upravené e stiahnuté vlasy vo vrkoči vám pridávajú roky.

sof.jpg

Foto: 
SITA

Žiadne trblietky, glitre, či iné blyštiace sa pomôcky

Veľa z vás už o tom zrejme vie, ale opakovanie je matkou múdrosti. Ak ste vo veku, kedy už máte okolo očí vrásky, trblietkami ich ešte viac zvýrazníte. Vyhýbajte sa teda očným tieňom s trblietkami, siahnute radšej po matnom odtieni.

fer.jpg

Foto: 
SITA

- - Inzercia - -