Dnes je štvrtok, 06.október 2022, meniny má: Natália
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Adriana Kučerová a Martin Huba krstnými rodičmi hotela Lomnica

január 31, 2017 - 02:56
Špeciálnym kľúčom Martin Huba a Adriana Kučerová symbolicky "odomkli brány" hotela Lomnica a popriali mu len to najlepšie, hlavne veľa spokojných hostí a nech ho už nikdy nepostretne to, čo v minulosti.
Foto: 
Hotel Lomnica

"Prvá dáma Tatier" je späť! Presne toto označenie nesie Hotel Lomnica v Tatranskej Lomnici, ktorý oslavuje už 123 rokov. „To, čo niekto nechal chátrať 20 rokov, sa nám podarilo zrekonštruovať a zachrániť za 20 mesiacov. Hotelu sme opäť vrátili noblesu a eleganciu, ktorá mu vždy patrila. Našim cieľom je, aby hotel mal srdce a dušu,“ povedala počas slávnostného večera generálna riaditeľka hotela Zuzana Kovaľová.

hotel_lomnica-92_resize.jpg

Foto: 
Hotel Lomnica

Viac ako dvesto pozvaných hostí si počas večera vychutnalo nielen nádherne zrekonštruované priestory, ale na chvíľu sa ocitlo aj v minulosti. Vďačili za to filmu „Pamätníci“, ktorý vznikol ako výsledok kampane, kedy manažment hotela pátral po histórii hotela. Tridsaťminútový dokument ponúkol prierez históriou hotela a zaspomínali si v ňom niekdajší jeho zamestnanci.  „Keď sme spúšťali túto kampaň netušili sme aký bude záver a čo odhalíme. Samy sme veľmi prekvapení, že vznikol tak hodnotný dokument. Len teraz sme pochopili kto bol Hotel Lomnica v minulosti a vďaka filmu sme spoznali množstvo ľudí, ktorí v tomto hoteli pracovali a veľa z nich stretli aj svojich manželov, manželky,“ dodáva marketing & PR manažérka Lenka Maťašovská. 

hotel_lomnica-105_resize.jpg

Foto: 
Hotel Lomnica

Pýcha Tatranskej Lomnice sa nevyznačuje len do detailov vyladeným interiérom, ale i skvelou kuchyňou. Executive chef Gabo Kocák so svojim tímom pripravil špeciálny interkatívny bufet, ktorý bol nielen pastvou pre oči, ale najmä chuťové kanáliky.  „Dôraz kladieme na čerstvosť a sezónnosť. Väčšina našich dodávateľov sú gazdovia, malí producenti do 100 km od nás. To je garancia toho, že hosťom naservírujeme na tanier vždy všetko v 100% kvalite,“ uviedol Gabo Kocák. Špecialitou hotela je orientácia na tradičnú rakúsko-uhorskú kuchyňu, ktorú si môžete vychutnať v štýlových priestoroch reštaurácie Sissi, kaviarne Mozart či reštaurácie s vinárňou Franz Josef.

hotel_lomnica-127_resize.jpg

Foto: 
Hotel Lomnica

Súčasťou slávnostného večera, ktorým sprevádzal Martin Pyco Rausch, bolo vystúpenie speváčky Adriany Kučerovej a koncert Petra Lipu a jeho hosťa - Milana Lasicu.  

 Pozrite si premenu hotela v krátkom videu:

Premena prvej dámy za 20 mesiacov

Autor: 
Hotel Lomnica

- - Inzercia - -