Dnes je utorok, 20.apríl 2021, meniny má: Marcel
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Posledná rozlúčka s Robom Beňom: Smútili kolegovia z televízie i politiky

marec 23, 2017 - 19:17
Dnes sa poslednýkrát prišli rozlúčiť priatelia, kolegovia, rodina a známi s bývalým moderátorom a politikom Róbom Beňom.
Foto: 

Vo veku 54 rokov skonal v sobotu bývalý televízny moderátor a politik Robo Beňo. Ako uviedla jeho priateľka Lenka Kapustová, Beňo sa hral so synom, keď náhle dostal infarkt. "Stalo sa to, keď si zobral najmladšieho syna, išli sa spolu hrať aj s mojou sestrou, mali sme oslavu," uviedla Kapustová. Bývalý televízny moderátor skonal v sanitke počas prevozu do nemocnice na bratislavských Kramároch. Záchranári sa ho snažili trikrát resuscitovať, no neúspešne.

Dnes sa v bratislavskom krematóriu konala posledná rozlúčka s otcom troch detí, kde od 15. hodiny začali chodiť smútiaci. Na pohreb prišlo množstvo jeho bývalých kolegov z televízie, ktorí ešte stále nevedia vstrebať smutnú novinu. Na rozlúčke nechýbali Mariana Ďurianová, Lenka Šoošová, Jožo Pročko, Henrich Krejča, Danica Kleinová, Marek Majeský či Vladimír Repčík. Posledné zbohom mu prišli dať i Erik Tomáš, Daniel Krajcer, Pavol Rusko a ďalší. 

Smútočný obrad bol plný dojímavých spomienok, ktorými nešetrili blízki priatelia a rodina známeho markizáka. Na obrazovke sa premietali fotografie šťastného a spokojné Roba, do ktorých znela jeho obľúbená hudba. Na obrade naživo zaspieval Marcel Palonder pieseň Láska, pri ktorej sa všetkým na tvári leskli slzy. Rozlúčka trvala približne hodinu a po nej sa smútiaci presunuli na kar do Záhorskej Bystrici. 

- - Inzercia - -