Dnes je utorok, 21.september 2021, meniny má: Matúš
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Bratislavské módne dni 2017: Aké novinky predstavia návrhári na jarnej časti BMD?

marec 31, 2017 - 11:11
Hlavné mesto Slovenska opäť ožije maratónom špičkovej módy. Blíži sa jarná časť Bratislavských módnych dní, ktorá sa bude konať od 10. do 12. apríla v hoteli Crowne Plaza a predstavia sa na nej renomovaní slovenskí i zahraniční dizajnéri. Aké prekvapenia si pripravili módni navrhári tentokrát?
Foto: 

Jana Gavalcová

V rámci jarných BMD Jana Gavalcova budem voľne pokračovať v koncepte True Blue, v ktorom mixujem autentickú techniku modrotlače s doposiaľ nepreskúmanými ušľachtilými materiálmi. Sexi letné overaly, nove materiálové prevedenia, farebnosti, ako aj malé chutné doplnky na dotvorenie každodenných outfitov.

Zuzana Haková

Talentovaná návrhárka Zuzana Haková  sa teraz sústreďuje najmä na nositeľnú módu. „Odhaľovanie a vyzývavosť sú pre mňa už out. Mojím zámerom je vyzdvihnúť ženu ako bytosť,“ prezradila návrhárka. Nová kolekcia sa bude niesť v jarnom duchu, čomu dizajnérka prispôsobila i výber pastelových farieb. 

Poner

Súrodenecká značka Poner na nadchádzajúcej prehliadke exkluzívne predstaví predovšetkým časť svojej svadobnej kolekcie zameranú na nevesty a svadobčanov. Kolekcia sa ponesie vo svetlých farbách. Potrpíme si na ručnom zdobenie materiálov. Tvoríme všetko starostlivo a s láskou ručne vyšívame čipky, či si vyrábame vlastné a následne zdobíme kamienkami či korálikmi. Tohtoročným trendom sú kvetinové vzory, ktoré nechýbajú ani na našej čipke a materiáloch.

poner.jpg

Foto: 
instagram/poner

Jana Jurčenko

„Kvety, vzdušné materiály a volány sú túto sezónu veľmi trendy a budete ich vidieť i v mojej kolekcii,“ rozpráva renomovaná návrhárka Jany Jurčenko. „Farby budem ladiť do jemných pastelových odtieňoch, ktoré pôsobia veľmi nežne a krehko,“ prezradila návrhárka.

Jana Pištejová

Táto kolekcia bude úplne odlišná od mojich ostatným. Nečakajte mainstreemové kvety či pastelové farby. Bude to môj rukopis, ale vrátim sa do čias, keď som mala 19 rokov. Nikdy nesledujem trendy, ale riadim sa svojou intuíciou. Nechajte sa prekvapiť na Bratislavských módnych dňoch.

 

Rebecca Just a Achilleas Sdoukos

Pre tohtoročné Bratislavské módne dni som sa spojila s renomovaným sklárom Achilleasom Sdoukus a pripravujeme originálnu kolekciu spoločenských šiat, ktorá sa môže považovať za haute couture. Modely sú vynímočné tým, že sme spojili umelecké odliatky zo skla s dizajnovo zaujímavým a nevšedným hodvábom.

_mg_3609.jpg

Foto: 
Peter Mézsáros

Renáta Kliská – La Rena

Opäť pripravujem kolekciu, ktorá bude z prvotriednej elastickej kože. Modely sú veľmi elegantné a kombinované s prvkami kožušinky. Keďže milujem farby v tejto kolekcii nebude chýbať elektrizujúca žltá, bordová, béžová a biela farba.  

Monika Vonstzemu

Na jarných Bratislavských módnych dňoch predstavím kolekciu, ktorá bude prezentovať môj nový obchod, ktorý som si otvorila s priateľkou a volá sa Kolárik &Vontsemu Fashion Store. Bude to konfekcia doplnená návrhárskymi prvkami odo mňa, šaty sú nositeľné a prispôsobené všetkým veľkostiam. 

Lístky na Bratislavské módne dni 2017 si môžete kúpiť TU

- - Inzercia - -