Dnes je pondelok, 28.november 2022, meniny má: Henrieta
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Mestská polícia zadržala nepoučiteľného sprejera

apríl 07, 2017 - 16:06
Spolupráca s občanmi prináša svoje ovocie. Dôkazom toho je aj dnešný ranný telefonát na číslo mestskej polície 159 v Bratislave. Občania totiž policajtom nahlásili vyčíňanie vtedy ešte neznámeho páchateľa, ktorý na Mariánskej ulici sprejom poškodil zaparkovanú modrú dodávku Citroen.
Foto: 
Pixabay
Mestskí policajti podozrivého muža na mieste zadržali a z dôvodu podozrenia zo spáchania prečinu poškodzovania cudzej veci na miesto privolali hliadku Policajného zboru. Ešte pred príchodom policajnej hliadky sa tento muž mestským policajtom k poškodeniu zaparkovanej dodávky priznal a ako uviedol, za podobné konanie bol začiatkom tohto mesiaca už podmienečne odsúdený. 26-ročný Košičan bol následne predvedený na príslušné policajné oddelenie.
„V tomto roku je to už tretí prípad, kedy naše hliadky zadržali sprejerov v bratislavských uliciach,“ povedal vrchný komisár Ing. Ivan Lechner, náčelník bratislavskej mestskej polície. „V boji proti sprejerom nepoľavíme a je len na príslušných súdoch, aby ich konanie spravodlivo trestali. Nie je predsa možné, aby títo svojim konaním ničili nielen súkromný majetok, ale aj majetok nášho hlavného mesta“.

- - Inzercia - -