Dnes je utorok, 11.máj 2021, meniny má: Blažena
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Módna polícia z Miss Slovensko 2017: Cibulková ako princezná, Chomisteková všetkých očarila!

apríl 30, 2017 - 10:59
Slovensko pozná svoju novú kráľovnú krásy. Na finálovom galavečere Miss Slovensko 2017 sme okrem krásnych finalistiek stretli i ďalšie úchvatné dámy, ktoré len potvrdili staré známe, že Slovenky sú najkrajšie.
Foto: 

Karolína Chomisteková

Riaditeľka súťaže krásy Miss Slovensko vyzerala na finále očarujúco. Róba od Jany Pištejovej z nej urobila osudovú krásku. Červená farba sa jej nesmierne hodí. Karolína bola jednoznačne kráľovnou večera. 

ram_1756.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Dominika Cibulková 

V súčasnosti najlepšia slovenská tenistka sa v tento večer premenila na princeznú. Dominika stavila na tylové šaty v nude odtieni, ktoré perfektne vyzdvihujú jej opálenú pokožku. Krásnou bodkou je výrazný mejkap. 

Prečítajte si tiež: Miss Slovensko 2017: Víťazkou sa stala ryšavka Hanka Závodná!

ram_1714.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Alena Pallová

Máme tu ďalšiu krásnu dámu. Riaditeľka Inštitútu estetickej medicíny zvolila modrú róba, ktorá sa ponáša na šaty z Popolušky. Vynikajúca voľba. 

ram_1675.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Soňa Skoncová 

Moderátorka, modelka a podnikateľka opäť nezaprela svoj vycibrený módny vkus. Na finálovom večere zažiarila vo flitrovanej sukni, ktorú doplnila jemnou blúzkou. Sonička je krásna žena, preto jej k stylingu už nič viac netreba. 

ram_1713.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Mamba - Dasha

Speváčka vsadila na svoj sexepíl a obliekla si kokteilové šaty v čiernej farbe. Páčia sa mi transparentné časti. Musím pochváliť aj hravý účes. 

Mohlo by vás zaujímať: Džob u Vuittona? Vďaka škole Mod’Spe žiadny problém!

ram_1732.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Betka Ferencová

Romantická a nežná. Krásna speváčka vsadila na čiernu róbu posiatu kvetinami. Výborne postupovala aj pri výbere doplnkov. 

ram_1678.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Celeste Buckingham 

Celeste tentokrát vytŕčala z radu. Oufit je nevšedný, originálny a zaslúži si obrovskú pochvalu. Priznám sa, že nič podobné som v živote nevidela. Všimnite si nohavice, ako sa v strede oddeľujú. Jednotka s hviezdičkou! 

ram_1747.jpg

Foto: 
Ramon Leško

TWiiNS

Jedna krajšia ako druhá. Dvojičky na afterparty zvolili pútavé outfity, ktorými zaujali nejedno mužské oko. Veronika stavila na kokteilky v zlatej farbe a Danielka zase na čiernu róbu s rozparkami po bokoch. Chválim!

ram_1703.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Barbora Franeková 

Exmisska a podnikateľka zvolila štýlové šaty v čiernej farbe. Korzetové opasky sú momentálne veľmi trendy a okrem toho skvelo formujú postavu. 

ram_1706.jpg

Foto: 
Ramon Leško

 

- - Inzercia - -