Dnes je štvrtok, 13.máj 2021, meniny má: Servác
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Aneta Parišková prelomila mlčanie o novom priateľovi: Je z neho nadšená i moja mama!

máj 03, 2017 - 13:38
Moderuje správy aj mnohé charitatívne podujatia, bez jej Zlatého záchranárskeho kríža by sme dnes nepoznali ľudí, ktorí riskovali svoje životy, aby zachránili tie druhé. ANETA PARIŠKOVÁ hovorí, že občas aj ona potrebuje záchranné lano, ktoré by jej pomohlo povzniesť sa nad rôzne životné peripetie.
Foto: 

Nedávno sa spustila naháňačka po vašom novom partnerovi. Priznám sa, hovorili sme o ňom spolu ešte pred Vianocami, ale vzhľadom na prebiehajúci rozvod a na skutočnosť, ako veľmi vie verejná mienka zasiahnuť do súkromia, sme sa rozhodli o tomto novom kroku nehovoriť. Ako vnímate fakt, že je všetko vonku?

Bolo otázkou času, keď to prestane byť tajomstvom. A z mediálnej naháňačky sa naozaj neteším. Najmä kvôli môjmu partnerovi. Mirko sa nepohybuje v šoubiznise a ja ho chcem od mediálneho humbuku čo najviac uchrániť. A mrzí ma to aj kvôli Markovi. Už je to dva a pol roka, čo odišiel zo Slovenska. Žije svoj život a ja žijem ten svoj. Prajem mu, aby bol šťastný a aby mal už pokoj od bulváru. Je mi ľúto, že ho médiá stále „pretriasajú“.  

Už ste sa vyrovnali s nedávnym rozvodom?

Ako som povedala, je to už dva a pol roka, odkedy Mark odišiel zo Slovenska. A to bolo vyvrcholením už dlhšie trvajúcich problémov v našom vzťahu. Rozvod bol iba formalita.

Čo ste našli v novom partnerovi?

Muža, ktorý je mi skutočnou oporou a podporuje ma vo všetkom, čo robím. Človeka, pri ktorom môžem byť sama sebou, lebo ma má rád takú, aká som a nepotrebuje ma meniť a nič mi nevyčíta.  Máme veľmi podobné názory a veľa spoločných záujmov. Obaja máme radi deti a humor. Je to chlap, akého som hľadala celý život.  Ale viac vám nepoviem, aby som niečo nezakríkla. J

Celý rozhovor nájdete v aktuálnom čísle SLOVENKY č.18

- - Inzercia - -