Dnes je štvrtok, 13.august 2020, meniny má: Ľubomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Jedna krajšia ako druhá! Dámy na festivale v Cannes predviedli prepychové róby

máj 25, 2017 - 13:21
Medzinárodný filmový festival v Cannes stále pokračuje a známe dámy sa na červenom koberci opäť ukázali v tých najkrajších šatách. Pokochajte sa prepychovými róbami od zvučných dizajnérskych mien.

Po červenom koberci v Cannes prúdili veľké osobnosti filmového sveta. Smerovali na slávnosť, kde sa premietala séria ukážok z filmov z festivalovej histórie a kde účastníci vzdali poctu obetiam pondelkového výbuchu na koncerte v anglickom Manchestri. Oslavy sa začali už o deň skôr, keď sa na spoločnú "rodinnú fotografiu" zišlo vyše 100 celebrít zo súčasnosti aj minulosti festivalu.

Prečítajte si tiež: Módna ikona Kendall Jenner vystriedala 6 outfitov počas festivalu v Cannes

Medzi mnohými prítomnými bolo vidieť Willa Smitha, Charlize Theron, Tildu Swinton, Nicole Kidman, Marion Cotillard a Jessicu Chastain. Nechýbali filmári Guillermo del Toro, George Miller, Alejandro Iňárritu ani mnohí ďalší. Najváženejšími hosťami však boli bývalí víťazi ceny Zlatá palma, pričom niektorí z nich mali filmy aj na tohtoročnom festivale. Prítomný bol napríklad Roman Polanski, David Lynch, Jane Campion, Ken Loach, Bernardo Bertolucci, Michael Haneke a ďalší. Pri kolektívnom fotografovaní sedeli v prvom rade a po červenom koberci kráčali v utorok večer ako poslední.

Nicole Kidman 

cannes013.jpg

Foto: 
SITA/AP

Elle Fanning 

cannes001.jpg

Foto: 
SITA/AP

Rita Ora 

cannes002.jpg

Foto: 
SITA/AP

Eva Longoria

cannes003.jpg

Foto: 
SITA/AP

Hailey  Baldwin 

cannes01003.jpg

Foto: 
SITA/AP

Marion Cottilard 

cannes006.jpg

Foto: 
SITA/AP

Elsa Hosk 

cannes01002.jpg

Foto: 
SITA/AP

Sara Sampaio 

cannes009.jpg

Foto: 
SITA/AP

Jordan Dunn 

cannes012.jpg

Foto: 
SITA/AP

- - Inzercia - -