Dnes je štvrtok, 06.august 2020, meniny má: Jozefína
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

/ukončené/SÚŤAŽ: Užite si slnečné leto s Eau Thermale Avène

máj 29, 2017 - 16:19
Už pár dní tu máme leto, ktoré je plné slnka, vody, vytúžených dovoleniek, turistiky či opaľovania sa. Nesmieme však zabúdať na ochranu našej pokožky proti negatívnym účinkom slnečných lúčov.

Shutterstock/ilustračné foto

S produktovou manažérkou značky Eau Thermale Avène Norou Morávkovou. Značka Eau Thermale Avène patrí francúzskemu farmaceutickému koncernu Pierre Fabre. S pani Morávkovou sme sa porozprávali o novinkách na blížiace sa leto. "Počas horúceho leta je veľmi dôležité používať slnečnú ochranu práve kvôli tomu, aby sme predchádzali starnutiu, degeneratívnym zmenám buniek a v neposlednom rade melanómu," začína rozprávanie.

Prečítajte si tiež: Praktický pomocníci pri balení: S týmito vychytávkami vám na dovolenke nebude nič chýbať

Slnečný faktor

Je známe, že s každým rokom je slnečné žiarenie čoraz silnejšie, preto by sme sa mali adekvátne chrániť pred jeho škodlivým pôsobením. "Nemali by sme podceňovať UVB a SPF faktor. Hoci každý z nás je iný fototyp, mali by sme sa chrániť. Mnohí z nás majú rôzne alergie na slnko či citlivú pokožku. Pre nich sú produkty z radu Avené ako stvorené," hovorí pani Morávková. 

Tri balíčky kozmetiky Eau Thermale Avène vyhrali Jožo Chupáč z Trenčína, Martina Putoráková zo Zamutova a Miro Hajzuš z Polomy. Blahoželáme! 

 

Súťažná otázka znie: Aký slnečný faktor by sme mali používať v Stredoeurópskych podmienkach? 

Správnu odpoveď sa dozviete vo videu! 

Slnečná ochrana od Eau Thermale Avène: Nora Morávková

Autor: 
Milan Kulifaj

- - Inzercia - -