Dnes je utorok, 04.august 2020, meniny má: Dominika, Dominik
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Moderátor galavečera Slovenka roka Štefan Skrúcaný: Ženám patrí môj obdiv

jún 01, 2017 - 09:08
Ostrieľaný moderátor ŠTEFAN SKRÚCANÝ prežíva šťastné obdobie. S manželkou Erikou Judínyovou dokončuje stavbu vily, chystá veľký návrat na televízne obrazovky a uvidíme ho prihovárať sa hosťom galavečera Slovenka roka v Slovenskom národnom divadle.

Štefan Skrúcaný ako herec a moderátor za dlhé roky pôsobenia v šoubiznise vystriedal množstvo rôznorodých projektov a po dlhšej odmlke hlási veľký návrat na televízne obrazovky. Dvere mu otvorila nová hudobno-zábavná šou s názvom Všetko, čo mám rád. V rámci relácie sa budú po Skrúcaného boku striedať prominentné dvojice a spoločne sa budú baviť o všetkom, čo majú radi. „Chceme sa zabávať, spievať a rozprávať sa o veciach, ktoré máme radi a robia nám radosť. Budeme hovoriť o veselých stránkach života, o zážitkoch a o všetkom, čo je príjemné,“ vyjadril sa na margo najnovšieho televízneho počinu Štefan Skrúcaný, ktorý sa zhostí aj moderovania prestížnej ankety Slovenka roka. Popri mnohých „moderovačkách“ sa snaží občas venovať aj divadlu, ktoré je jeho srdcu veľmi blízke.

Samostatné ženy mu imponujú

Zabávač, ktorého momentálne s manželkou Erikou Judínyovou najviac zamestnáva prestavba domu v lukratívnej štvrti hlavného mesta, obdivuje u žien samostatnosť, ktorou je povestná aj jeho polovička. Prominentná moderátorka Erika Judínyová už dvanásť rokov mapuje život našich celebrít a nie je tajomstvom, že sa „vie sa obracať“. Možno aj táto schopnosť vychytenému humoristovi pred tromi rokmi zaimponovala natoľko, že atraktívnu moderátorku požiadal o roku.  „Na ženách si vážim ich cieľavedomosť a húževnatosť. Ak chcú byť úspešné, musia to zvládnuť popri rodine a povinnostiach. Aj deti sú v rodine viac závislé od starostlivosti mamy. Ženy musia byť jednoducho dokonalé, nemajú to ľahké a to ich často radí práve pred mužov. Špeciálne si na nich vážim, keď majú aj ambíciu nebyť ,len‘ manželkami a matkami, ale chcú dokázať niečo aj samy za seba a nespoliehajú sa len na svojich partnerov,“ hovorí Štefan Skrúcaný. Exkluzívny galavečer vidí ako skvelú možnosť nielen poďakovať ženám za to že sú a za to, čo robia, ale aj upriamiť pozornosť na to, že často sú pracovne úspešnejšie ako muži. V kolobehu bežných dní totiž musia zvládnuť hneď niekoľko náročných životných úloh. Byť dobrými, obetavými matkami, milujúcimi partnerkami i úspešnými manažérkami, ktoré stíhajú domácnosť i prácu. Podľa herca to ženy majú vo všeobecnosti zložitejšie ako muži.

Manželia Erika Judínyová a Štefan Skrúcaný sa roky pohybujú v šoubizových vodách, no žijú pokojným, harmonickým manželstvom a vo voľných chvíľach si radi osamote vychutnávajú prítomnosť jeden druhého.

Ocenenie pre významné dámy

Odovzdávanie cien Slovenka roka obľúbený zabávač pravidelne sleduje, v čerstvej pamäti má uplynulý ročník. „Každoročne vnímam nominantky, sledujem túto anketu už dlhé roky,“ prezrádza Štefan Skrúcaný, ktorý má najbližšie ku kategórii kultúra a umenie. „Poznám sa so všetkými nominovanými dámami. Aj keď si myslím, že zmyslom tejto ankety je zviditeľňovať aj ženy, ktoré robia často prácu mimo svetiel reflektorov, fotoobjektívov či televíznych kamier, ktorá je nemenej významná. Nominantky, ktoré verejnosť nepozná, si o to viac zaslúžia náš obdiv a pozornosť,“ vysvetľuje známy herec. Po boku charizmatickej Very Wisterovej bude skúsený moderátor sprevádzať večerom prvýkrát. „Stretneme sa na javisku pri záverečnom dialógu, na čo sa teším.“ Obaja z dvojice nepatria medzi nováčikov, práve naopak. Vera Wisterová i Štefan Skrúcaný patria už roky medzi tých najskúsenejších moderátorov na Slovensku, ktorí si získali publikum svojou bezprostrednosťou, pohotovosťou a príjemným vystupovaním. Aj preto si ich tvorcovia úspešnej ankety Slovenka roka vybrali za moderátorov významného galavečera určeného najmä ženám.

 

- - Inzercia - -