Dnes je sobota, 15.august 2020, meniny má: Marcela
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Svadba Adely a Viktora: Príchody na svadbu

jún 10, 2017 - 19:11
Už v skorých popoludňajších hodinách sa v sobotu 10. júna pred kaštieľom v Tomášovciach schádzali prominentní hostia na dlho očakávanú svadbu roka. Adela Banášová povedala svoje áno Viktorovi Vinczemu.

Súkromný civilný obrad, počas ktorého sa obľúbená moderátorka stala pani Vinczeovou, sa na všeobecné prekvapenie konal v utajení už deň predtým, tentoraz šlo o slávnosť vo veľkom štýle v širšom kruhu rodiny, priateľov, a samozrejme, kolegov z médií.

ram_2974_resize.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Novinári striehli s fotoaparátmi namierenými na terasu kaštieľa, dúfajúc, že sa im podarí urobiť záber nevesty  v luxusnej svadobnej róbe z dielne módnej návrhárky Michaely Ľuptákovej.  Tá sa však na verejnosti neukázala. Namiesto nej prišiel len ženích Viktor Vincze, ktorý vítal hostí.

Deti vstup zakázaný

Medzi prvými prišli  rodičia populárnej moderátorky, a samozrejme, nemohla chýbať ani fenka Mimi, Adelin domáci miláčik. Zablahoželať svojej dlhoročnej kamarátke prišiel Dano Dangl s manželkou aj Henrich Krejča s manželkou Ivanou. Na otázku, či sa zdržia až do skorého rána, odpovedal: „Uvidíme, máme malé detičky a tak to bude záležať aj od toho, ako dlho ich moja mama vydrží strážiť.“  Deti na svadbu nemali prístup. Nevesta to zdôvodnila tým, že chce, aby sa hostia bavili uvoľnene a nemuseli sa stresovať naháňaním nezbedných ratolestí. Svoje trojičky nechal na starosti starých rodičov aj režisér Pepe Majeský, ktorý prišiel v sprievode manželky. Zaujímalo nás, aký svadobný dar má pre mladomanželov: „Pekný,“ znela lakonická odpoveď.

Tajuplní hostia

Reportér Janko Tribula tvrdil, že pre manželov má pripravené pocitové prekvapenie. Zaujímalo nás, čo by to tak asi mohlo byť. „Spevokol,“ odvetil a ukázal gestom na seba a spolusediaceho redaktora Tomáša Veleckého. Dúfajme, že toto viac ako komorné hudobné teleso počas svadobnej hostiny uplatnilo a bolo konkurencieschopné  oficiálne pozvaným kapelám. Otázkou, či to bude divoký večer, sa nedal zaskočiť ďalší z hostí Tibor Mattyašovský. Ten sa len pousmial a tajuplne odpovedal: „Uvidíme.“  S novinármi sa nechcela baviť Hanka Lasicová. Prišla v sprievode manžela, no odmietla odpovedať na akúkoľvek otázku, s odôvodnením, že jej je to nepríjemné.

ram_3073_resize.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Namiesto svadobných pikošiek výslužka

Novomanželia Adela a Viktor sa okrem stovky svojich hostí postarali aj o novinárov, ktorým sa ušla výslužka zo svadobných koláčov. To bolo však jediné, čo sme zo svadby videli. Brány kaštieľa v Tomášove zostali pred médiami uzavreté. Chápeme to a blahoželáme Adela. Veľa šťastia, pán a pani Vinczeovci.

Katarína Hanzelová

- - Inzercia - -