Dnes je streda, 12.máj 2021, meniny má: Pankrác
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Evelyn: Cestovanie o samote ju napĺňa

august 31, 2017 - 12:44
Slovenská komička Eva Kramerová, pôsobiaca pod umeleckým menom Evelyn, miluje cestovanie osamote.
Foto: 
Facebook Evelyn

„Mám rada, keď som na cestách sama, lebo to je pre mňa čas, keď nič nemusím, zrelaxujem sa a riešim v hlave iba seba a svoje veci,“ priznala v rozhovore komička, ktorá svoje zážitky z ciest približuje i čitateľom jedného zo slovenských mesačníkov. „Už to robím rok a pol. Je to taký môj lifestylový denník. Píšem o cestách, o svojom živote, o rôznych zmenách, ktoré sa dejú,“ uviedla.

Naposledy Evelyn zavítala sama do Bukurešti. Návšteva hlavného mesta Rumunska ju však i nemilo prekvapila. „Miestami to bolo super a miestami som sa naozaj bála. V niektorých štvrtiach sú teda rôzni ľudia. Ale bola to aj moja chyba, lebo ja som taká, že hocikam zabočím. V Bukurešti som sa takto nebadane ocitla v jednej uličke, kde na mňa zrazu pozerali štyri toluénové fetky. Tak ja že joj... A to som odbočila len z hlavnej ulice...,“ opísala nepríjemný zážitok 27-ročná rodáčka z Dolného Kubína. „Stále však platí, že sama cestujem veľmi rada. Do Bukurešti už ale radšej nie. Najbližšie sa chystám v decembri do Kolumbie, tam sa veľmi teším,“ prezradila.

Kvôli Let´s Dance si dala s cestovaním pauzu

Ako sympatická blondínka priznala, z premiéry na tanečnom parkete má veľký stres. „Ja som totiž absolútny amatér, v živote som netancovala, iba na diskotéke a to je naozaj iné... Keď zatancujem niečo, čo si myslím, že je samba a potom mi ukážu ozajstnú sambu, tak zisťujem, že som veľmi ďaleko od reality,“ zasmiala sa. „Je to veľmi náročné, ale som rada, že sa môžem naučiť niečo nové, ja mám rada nové výzvy, takže sa zároveň teším, ale cítim aj veľkú zodpovednosť a je to veľký stres,“ povedala komička, ktorá by rada svojím pôsobením v šou potešila i svojho tanečného partnera Lukáša Hojdana.

„Chcem, aby Lukáš povedal, že som to zvládla na jednotku. Vždy sa ho pýtam, na koľko percent to bolo a on že tak na dvadsaťštyri... Tak ja že 'Prosím??' Ja mám totiž pocit, že idem na sto... Lukáš je ale veľmi zlatý a mám v ňom veľkú oporu, takže dúfam, že to zvládneme,“ povedala Evelyn.

Mladá komička má však okrem samotného tanca strach i z ďalšej veci. „Ľudia totiž zrejme očakávajú, že ich svojimi vystúpeniami zabavím. A toho sa bojím. Človek totiž aj chce dať nejaký výraz, ale ja som momentálne taká sústredená na tie kroky a aby som tú choreografiu vôbec odšliapala, že na výraz a srandu vôbec nemyslím. Asi budem normálne revať od šťastia, keď dám prvé kolo dobre,“ zasmiala sa komička, ktorá si podľa vlastných slov skúša tanečné kroky všade, kde sa dá. „S Lukášom cvičíme párkrát do týždňa, podľa toho, kedy on môže. Ale ja si cvičím aj doma v kuchyni alebo na káve s kamošmi, je mi to jedno. Všetci mi hovoria, 'Prestaň, pozerajú na nás!' a ja že 'Mne to je jedno, ja si musím vyskúšať, či si to pamätám!',“ uzavrela Evelyn.

- - Inzercia - -