Dnes je streda, 12.máj 2021, meniny má: Pankrác
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Eva "Evelyn" Kramerová má šťavu!

október 23, 2017 - 10:34
Keď vykročila na mólo Bratislavských módnych dní v róbe návrhárky Michaely Ľuptákovej, zožala najväčší úspech spomedzi všetkých. EVA EVELYN KRAMEROVÁ so svojimi ženskými krivkami pokorila aj dokonalé postavy a tváre profesionálnych modeliek.
Foto: 
Ramon Leško

Príležitostná herečka, komička, no v prvom rade pohodová baba, ktorá zbúrala predsudky a vyťažila z nedostatku najviac, čo sa len dalo. Navyše, kto pozná jej humor a videá vie, že jej mimoriadne silnou stránkou je práve nadhľad a uťahovanie si samej zo seba. Niet divu, že sa Evelyn pre mnohé moletnejšie dievčatá stáva vzorom a inšpiráciou v prijatí samej seba a svojho (ne)dokonalého tela. Na móle Bratislavských módnych dní divákom predviedla nielen róbu z dielne talentovanej Michaely Ľuptákovej, ale aj tancom vylepšenú postavu.

Komička a návrhárka si padli do oka v zákulisí šou Let´s Dance, kde Michaela asistuje pri stylingu moderátorov a porotcov a Evelyn týždeň čo týždeň predvádza možné i nemožné na parkete. Miša Ľuptáková má na šaty pre zákazníčky s krivkami cit a presne vie, čo sa im hodí, čo má šatami zvýrazniť a naopak, čo nenápadne zakryť. Pri róbe, ktorá vznikala práve pre Evelyn, sa strihom opticky pohrala so zamaskovaním poprsia, naopak, dominantný rozparok priam priťahoval oči k Eviným pekne tvarovaným nohám.

Má dobrý rok

Eva Kramerová momentálne každú nedeľu na obrazovke ukazuje, že žena nemusí mať magické miery 90-60-90 na to, aby pôsobila sexi, zvodne a ladne. Tanec ju úplne pohltil a zaberá každú sekundu jej voľného času. Svoj podiel na tom má aj divácka priazeň, ktorá ju posúva do ďalšieho a ďalšieho kola populárnej tanečnej súťaže. Eva však priznáva, že ak sa niekedy triasla od trémy, je to práve pred tanečnými vystúpeniami. Humor je paradoxne to posledné, na čo Evelyn pri tanci myslí. „Diváci možno odo mňa čakajú komickosť, no ja na to nemám ani pomyslenie. Sústredím sa na výkon, aby som nič nepokazila. Cítim trému, no tá do veľkej miery pramení zo zodpovednosti,“ prezrádza...

Viac sa dočítate v novom vydaní týždenníka Slovenka 43/2017!

- - Inzercia - -