Dnes je utorok, 11.máj 2021, meniny má: Blažena
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Celeste Buckingham: Svojej 17-ročnej verzii by som dala facku

október 30, 2017 - 15:59
Od účinkovania Celeste Buckingham v speváckej šou SuperStar prešlo už šesť rokov, počas ktorých na sebe zapracovala a dnes patrí k najlepším speváčkam u nás. A nie len to. Výborne sa zhostila aj úlohy herečky v jednej z českých komédií, ktorú pred pár dňami uviedli na plátna slovenských kín.
Foto: 

Celeste, aj napriek tvojmu mladému veku máš za sebou už množstvo úspechov. Mala si niekedy obdobie kedy ti stúpla sláva do hlavy?

Po skončení Superstar som mala krátke obdobie, kedy môžem povedať, že áno. Mám ale našťastie okolo seba ľudí, ktorí ma vedeli hneď stiahnuť a vysvetliť, že toto neplatí a tiež som sa poučila zo života. Človek postupom času dospeje a uvedomí si, že to, že mám netradičnú prácu a je ma vidieť neznamená, že som lepšia alebo dôležitejšia. V tých sedemnástich to ale človeku tak prísť môže. Preto ak by som sa teraz stretla so svojou sedemnásťročnou verziou tak by som jej asi vlepila facku. 

Poučilo ťa to nejakým spôsobom?

Určite áno. Takéto skúsenosti sú ale dobré na to, že človek má šancu vypracovať sa a vybrať si, či pôjde tou dobrou alebo zlou cestou. 

Počas roka absolvuješ množstvo koncertov a vystúpení. Máš na javisku ešte trému?

Trému mám len vtedy, keď viem, že mám nejaký problém s hlasom, že som chorá alebo vyčerpaná. Vtedy je aj väčšia pravdepodobnosť, že sa niečo počas vystúpenia môže pokaziť. Avšak tréma ako taká ma už prešla, pretože je viac menej nelogická v tom zmysle slova, že človek si zbytočne vyrába vnútornú nervozitu a nepríjemné pocity. Pred každým vystúpením mám ale samozrejme rešpekt.

Čo by si chcela robiť, ak by si nerobila speváčku?

Tým, že študujem psychológiu tak určite detskú psychologičku. 

Pred pár dňami mal premiéru film, v ktorom si si zahrala jednu z hlavných úloch. Zopakovala by si si to?

Podľa toho aký film. Musí mi ale sedieť ten scenár a celý tím, ktorý si ma tam zavolá. Zároveň to  musí byť z toho dôvodu, že som schopná to zahrať a nie len kvôli tomu, že som speváčka, ktorá náhodou hrá. Beriem to vážne, nie je to len o tom že Celeste sa išla zabávať a niekde sa natočiť lebo chcela byť pred kamerou, to vôbec. Rolu si musím zaslúžiť. Takže ak príde niečo v takom kontexte, tak s radosťou.

- - Inzercia - -