Dnes je nedeľa, 23.január 2022, meniny má: Miloš
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Poznáme najlepších podnikateľov Slovenska pre rok 2017!

november 08, 2017 - 06:14
Projekt svetového rozmeru Goodwill, ktorý oceňuje tých najlepších podnikateľov a svoju tradíciu píše aj v susednom Česku už celých päť rokov, prišiel na Slovensko! V krásnych priestoroch Zichyho paláca sa počas včerajšieho večera konal historicky 1. ročník tohto výnimočného podujatia - Slovenský Goodwill, ktorý vzdal hold tým najlepším podnikateľom u nás a my sme boli toho súčasťou. Vydavateľstvo STAR production tento projekt podporilo z pozície hlavného mediálneho partnera, pretože sa stotožňuje s myšlienkou oceňovať, podporovať a zároveň motivovať v práci podnikateľov.
Foto: 

Slovenský Goodwill je ocenenie pre firmy, ktoré si ľudia vážia a je založený prevažne na nomináciách širokej verejnosti. Tento projekt pochádza z pôvodného českého konceptu, ktorý u našich susedov úspešne funguje už celých päť rokov a teší sa mimoriadnej obľube. Nominovať jednotlivé firmy, tak ako aj v susednom Česku, bolo možné do štyroch základných kategórií - Tradícia, Inovácia, Partner a Podporovateľ. Všetci, ktorí svoju nomináciu prijali, sa zároveň uchádzali o priazeň verejnosti v hlavnej kategórii Osobnosť Slovenského Goodwillu, za ktorú sa hlasovalo prostredníctvom on-line hlasovania od začiatku septembra.

Hlavným mediálnym partnerom sa stalo vydavateľstvo STAR production

Generálna riaditeľka vydavateľstva STAR production vo svojom úvodnom príhovore pozdravila a privítala hostí večera v mene vydavateľstva a zároveň hlavného mediálneho partnera projektu, pričom vyzdvihla úžasnú myšlienku projektu, ktorou je podporovať, odmeňovať a motivovať k ďalšej práci všetkých podnikateľov. ,,Chcela by som poďakovať, že Český Goodwill po piatich rokoch pôsobenia v Čechách nabral odvahu, prišiel k nám na Slovensko a mesto Bratislava ho prijalo aj vďaka starostovi mestskej časti Bratislava-Staré mesto Radoslavovi Števčíkovi, ktorý nad podujatím prijal záštitu," vyjadrila vďaku počas svojho príhovoru pani Reháková. ,,Podnikať je v dnešnej dobe veľmi ťažké, viem, o čom hovorím, pretože sama podnikám. Podnikať tak, aby si ma okolie ctilo, aby nominovalo tie firmy, ktoré sú tu, je výzvou. A preto si všetci nominovaní zaslúžia uznanie."

_mg_0945.jpg

Foto: 
Peter Meszaros

Výsledky 

Kategória Tradícia - Slavomíra Blahušiaková/ Liečebné termálne kúpele Sklené Teplice

_mg_0965.jpg

Foto: 
Peter Meszaros

Kategória Inovácia - Mirka Števková/ GAMI5 s.r.o. - JaSpravim.sk

_mg_0972.jpg

Foto: 
Peter Meszaros

Kategória Podporovateľ - Viera Potášová/O.Z. Podaj ďalej

_mg_0998.jpg

Foto: 
Peter Meszaros

Kategória Partner - Tatiana Nátna/Turčan-auto.sk

_mg_0984.jpg

Foto: 
Peter Meszaros

Osobnosť Slovenský Goodwil - Milan Krajňák/ rezbár

_mg_1025.jpg

Foto: 
Peter Meszaros

Zvláštna cena poroty - Eva Siracká/ Liga proti rakovine - ocenenie prevzal člen generálnej rady Ligy proti rakovine profesor Ján Holčík

_mg_1006.jpg

Foto: 
Peter Meszaros

Viac o ocenených firmách sa dozviete TU. 

- - Inzercia - -