Dnes je streda, 05.august 2020, meniny má: Hortenzia
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Jedinečné svadby na brehu Dunaja

november 23, 2017 - 12:45
Svadba je zážitkom na celý život. Je jedinečnou spomienkou nielen pre novomanželov, ale aj pre rodinu a priateľov. Preto si každá nevesta želá, aby bolo všetko dokonalé a v ten deň sa cítila ako kráľovná. Dokonca už pri svojej rozlúčke so slobodou. V Grand Hoteli River Park a Sheraton Hoteli Bratislava sa postarajú o všetko, aby to bol výnimočný svadobný deň či nezabudnuteľná rozlúčka so slobodou.

Rozlúčte sa štýlovo

Rozlúčka so slobodou je jednou z najviac vzrušujúcich tradícií pre snúbencov. Ak aj vy hľadáte miesto na organizovanie rozlúčkovej party, využite priestory Grand Hotela River Park alebo Sheraton Hotela Bratislava. Svojich priateľov zabavíte kurzom miešania drinkov, po ktorých si vychutnáte výbornú večeru v RIVERBANK Restaurant alebo v Brasserie Anjou. Večer zakončite relaxačným pobytom v ZION SPA alebo štýlovým kokteilovým večierkom priamo vo vašom apartmáne.

Cíťte sa ako králi a kráľovné

Každá nevesta túži prežiť svoj veľký deň na výnimočnom mieste. Výhľad na zapadajúce slnko nad Dunajom, luxusné priestory a jedinečná atmosféra sú zárukou toho, že svadba bude nezabudnuteľná. Takýmto skvostom na brehu rieky Dunaj je Grand Hotel River Park vďaka svojej prominentnej pozícii. Jeho dizajn je inšpirovaný jedinečnou ženou – panovníčkou Máriou Teréziou. Luxusné a očarujúce priestory spájajú v sebe moderný vzhľad s bohatou históriou Bratislavy ako hlavného mesta Rakúsko-Uhorska. S pomocou svadobného koordinátora bude váš deň úžasný, ako keby ste boli kráľom a kráľovnou.

Ako pozornosť na oslavu vašej lásky budete mať k dispozícii ubytovanie v svadobnom apartmáne a kráľovské raňajky do postele na požiadanie. V hoteli vedia, že počas vášho dňa si zaslúžite to najlepšie. Na zvečnenie vzácnych okamihov pre vás prichystajú priestory prezidentského apartmánu, ktorý je tým najluxusnejším na Slovensku.

Zážitok, na ktorý nezabudnete

Svadba snov nemusí byť iba želaním, ale aj skutočnosťou. V Sheraton Bratislava Hotel vám pomôžu vybrať tie najvhodnejšie priestory na svadbu, zabezpečiť ubytovanie pre svadobčanov a pripravia vám špeciálne svadobné menu. Môžete si vybrať od štýlových súkromných salónov až po veľkolepé sály na väčšie svadobné hostiny. Okrem toho sa môžete tešiť na luxusnú noc v svadobnom apartmáne, kráľovské raňajky do postele či prístup do Club Lounge.

Pre vytvorenie unikátnych fotografií môžete využiť priestory Prezidentského apartmánu, odkiaľ je nádherný výhľad na námestie Eurovea a rieku Dunaj a na záver sa zrelaxovať vo wellness centre ZION SPA. Vďaka tomu si nerušene užijete svoj veľký deň až do skorého rána.

Dotknite sa hviezd v Grand Hoteli Kempinski High Tatras

Chcete sa ocitnúť ako v rozprávke a vychutnať si romantiku či medové týždne v Tatrách? Romantické priestory novomanželského apartmánu v Grand Hoteli Kempinski High Tatras sú tým správnym výberom, ak hľadáte niečo výnimočné. Romantické priestory s veľkou pohodlnou spálňou a oddychovou časťou s krbom z ónyxu vás na prvý pohľad očaria, a keď objavíte otvorenú vežičku na streche hotela, tak sa vám nebude chcieť odísť. Z vírivky a so šampanským v ruke sa vám zrazu naskytne pohľad na západ slnka a okolitú prírodu. Neopakovateľnú atmosféru má novomanželský apartmán najmä počas večera. S vašou celoživotnou láskou budete mať pocit, ako keby ste sa dotkli hviezd.

- - Inzercia - -