Dnes je streda, 28.október 2020, meniny má: Dobromila
Čas čítania
12 minutes
Zatiaľ prečítané

Veľký horoskop na rok 2018

december 31, 2017 - 17:44
Príchod nového roku nám vždy prináša aj nové nádeje, výzvy a možnosti. Ako sa nám ich podarí naplniť počas nadchádzajúcich dvanástich mesiacov? Samozrejme, záleží na každom z nás, ale hviezdy ovplyvňujú naše konanie a svojou konšteláciou nám buď pomáhajú realizovať naše sny a túžby, alebo naopak, varujú nás pred zlými rozhodnutiami. Komu budú nápomocné a komu pristrihnú krídla?

VODNÁR (21.1. - 19.2.)

LÁSKA Užívajte si svoju rodinu a dlhoročného partnera. Ak sa medzi vami vyskytli nedorozumenia, určite ich prekonáte a budete si užívať šťastie a harmóniu. 

PRÁCA V tejto oblasti toľko pokoja ako v súkromí nezažijete. Čaká vás hektickejšie obdobie, avšak nenechajte sa vyviesť z miery kvôli nedoceneniu či slovám, ktoré vás dokážu uraziť. Pri boji za svoje práva si dobre premyslite, akú stratégiu zvolíte. Vďaka tomu môžete byť úspešný.

ZDRAVIE Dávajte si pozor na svoju imunitu a na celkové zdravie. Hrozia vám vážnejšie zdravotné problémy, preto sa o seba nezabúdajte dôkladne starať. Športujte obozretne, pite veľa tekutín a hlavne si doprajte relax.

RYBY (20.2. - 20.3.)

LÁSKA Vzťahy u vás stagnujú, stojíte doslova v stojatej vode a emócie máte na bode mrazu. Počas letných mesiacov však zažijete nečakané dobrodružstvo, ktoré s vašim pokojom doslova zatrasú. Je možné, že sa rozhodnete zanechať váš stagnujúci vzťah a bezhlavo vhupnete do nového, ktorý vám prinesie veľa vzrušenia. 

PRÁCA  V prvých mesiacoch roka dostanete lákavé pracovné ponuky. Dávajte si však pozor, aby vám napokon neostali oči pre plač. Pred tým, ako sa rozhodnete zmeniť zamestnanie, dôkladne zvážte všetky plusy a mínusy. 

ZDRAVIE Nezanedbávajte svoje zdravotné problémy z minulosti. Žiadna dráma sa však v tejto oblasti konať nebude, to ale neznamená, že máte lekárov obchádzať. Nepodceňujte hlavne preventívne prehliadky, ktorých zanedbanie sa vám môže skôr či neskôr vypomstiť.

BARAN (20. 3. – 19. 4.)

LÁSKA Čo ste v minulom roku zasiali, to tohto roku zožnete. Platí to hlavne pre baranov narodených v prvej dekáde znamenia. Ak ste sa v minulom roku vyvarovali unáhlených rozhodnutí, môžete sa tešiť na harmóniu a pohodu, ktorá zavládne vo vašom vzťahu. Naopak, tí, ktorí sa dali unášať výbuchmi zlosti, takými typickými pre toto znamenie, budú musieť čeliť vážnym krízam, ktoré môžu vyústiť aj do definitívneho rozchodu. Pre nezadaných baranov ešte nenastal ten správny čas na osudovú lásku. Na jar a v lete prežijete pár krásnych romantických flirtov, ale ten pravý na vás ešte stále čaká.

PRÁCA Určite sa nebudete môcť sťažovať na nedostatok príležitostí, skôr naopak. Práca bude hrať vo vašom živote prím a budete mať čo robiť, aby ste si ustrážili priestor aj pre rodinu. No čas strávený na pracovisku prinesie vám, aj vašim blízkym odmenu v podobe kariérneho postupu a samozrejme aj oveľa lepšieho finančného ohodnotenia. Ak uvažujete o zmene zamestnania, tento rok je na to priam ideálny. Mnohí z vás zmenia nielen firmu, ale aj profesiu a napriek počiatočným ťažkostiam to bude krok správnym smerom. Hviezdy vás priam nabádajú vybrať sa nepreskúmanými cestami, na ktorých konci vás čaká skutočne kráľovská odmena.

ZDRAVIE Musíte si skutočne dávať veľký pozor, nepodceňovať príznaky ochorení a dbať na preventívne prehliadky. Váš hektický spôsob života si totiž vyžiada veľké množstvo vynakladanej energie, čo môže oslabiť telo, a tak vám hrozia rôzne infekčné ochorenia. Toto riziko pominie až nástupom letných mesiacov, ktoré si budete užívať plnými dúškami. No aj tu hviezdy dvíhajú varovný prst. Neprežeňte to s bezstarostnosťou a ak je to čo len trochu možné, vyhnite sa adrenalínovým športom či iným podobným dobrodružstvám. Možnosť nepríjemného úrazu je totiž vysoko pravdepodobná a jeho následky by si vyžiadali dlhodobú liečbu.

BÝK (20. 4. – 20. 5.)

LÁSKA V mnohých stabilných vzťahoch to bude vyzerať ako na bojisku. No ak vydržíte turbulentné obdobie, môžete sa tešiť na láskyplnú harmóniu, ktorá vo vašom vzťahu zavládne už začiatkom jari. Vysvetlíte si mnohé veci a možno sa aj spoločne zasmejete na hlúpych hádkach prameniacich zo vzájomného nepochopenia. Amor zamieri svoje šípy aj na nezadaných jedincov. Zbystrite pozornosť v apríli. Ten nenápadný kolega, ktorý vám dosť neobratne dvorí, je práve tým pravým mužom vášho života. Dajte mu šancu a uvidíte, že tie najväčšie lásky môžu vzísť aj z letmých priateľstiev.

PRÁCA Na začiatku roka to bude vyzerať dosť neutešene. Mnohí z vás podľahnú skepse a budú mať chuť doslova zahodiť flintu do žita. Depresívne obdobie z toho, že o vaše vedomosti a zručnosti nikto nestojí, sa však akoby zázrakom rozplynú už príchodom jari. Dostanete ponuku, o akej sa vám nesnívalo. Nie, nebude to zázrak, ale výsledok snaženia, ktoré ste už považovali za márne. Naberiete druhý dych, a táto práca vám prinesie nielen finančný zisk, ale aj takú potrebnú dávku sebavedomia a sebarealizácie. Pozor len, aby ste nepodľahli prehnanému pocitu vlastnej dôležitosti. Mohlo by sa vám to vypomstiť.

ZDRAVIE Nie, vy rozhodne nie ste prívržencom raw stravy a na rozličné diéty sa pozeráte ako na pliagu ľudstva, ktorej sa treba čo najprecíznejšie vyhnúť. Dobré jedlo je významnou zložkou vášho šťastia. Samozrejme, že vám to nikto nevyčíta. Len si dávajte pozor, aby ste príliš neprepadli nástrahám kulinárskeho umenia. Hoci máte dobré zažívacie ústrojenstvo, ani váš žalúdok nie je z ocele. Na začiatku jesene by sa mohli ozvať nepríjemné bolesti a poruchy trávenia a mať následne dohru aj na operačnej sále. Takže majte po celý čas na pamäti, že striedmosť na tanieri vám prinesie oveľa viac potešenia, než chvíľková rozkoš z dobrého jedla.

BLÍŽENCI (21. 5. – 20. 6.)

LÁSKA V celom zverokruhu by sme hádam nenašli prelietavejšie znamenie než to vaše. Nevera vám hrozí takmer na každom kroku. No tak rýchlo, ako sa viete nadchnúť pre momentálny objekt vašej túžby, tak rýchlo vie váš záujem aj pohasnúť. Hoci mnohí z vás to o sebe vedia a dokážu to v záujme harmonického spolužitia potlačiť, tento rok si na vás Amor vymyslel naozaj veľmi prefíkanú lesť. Svoje šípy zamieri smerom k vášmu srdcu v horúcich letných mesiacoch a vy budete musieť vynaložiť naozaj veľmi veľa sebaovládania, aby ste sa im vyhli. Hviezdy vás však varujú, aby ste novej známosti odolali za každú cenu.

PRÁCA Keby ste mali mať svoj totem, tak je to určite sínusoida. Raz ste hore a vzápätí klesáte na samé dno. Táto vaša nevyváženosť sa samozrejme odráža aj na vašej kariére. Sú dni, keď podávate priam neskutočné výkony, no tie sa striedajú s tými, keď sa vám každý radšej vyhne. Vy to samozrejme viete v pravú chvíľu, keď už ide doslova o vašu existenciu, vykompezovať svojou inteligenciou, komunikatívnosťou a nepopierateľným šarmom. V nasledujúcom roku vám však pôjde o veľa. Buď všetko prehráte a z prehry sa budete veľmi dlho spamätávať, alebo dosiahnete začiatkom leta povýšenie, o ktorom už dávno snívate.

ZDRAVIE Psychické otrasy a nervové vypätie, ktoré si privodíte vlastnou ľahkovážnosťou, sa môžu veľmi negatívne prejaviť nielen na vašej kondícii, ale aj na zdraví. Ak si to neuvedomíte a neupokojíte sa, riskujete holý život. Toto je veľmi vážne varovanie hviezd. Mali by ste viac relaxovať, tešiť sa z maličkostí, upraviť si životosprávu. Vyhnete sa nielen fatálnej chorobe, ale blahodarne to zapôsobí aj na vaše nervy a vy získate novú energiu, ktorú budete môcť zmysluplne použiť pre osobný rozvoj. Duševnú rovnováhu a chladnú hlavu budete potrebovať najmä začiatkom jesene, keď vás život privedie na osudové rázcestie a bude záležať len vás, akou cestou sa vyberiete.

RAK (21. 6. – 21. 7.)

LÁSKA Ženy narodené v tomto znamení patria medzi najlepšie strážkyne ohňa v rodinnom krbe. Táto vaša vlastnosť sa nemení ani s pribúdajúcimi rokmi. Stabilitu vašich citov však poriadne preverí jar a na pozore by sa mali mať hlavne mladšie ročníky. Hviezdy vás priamo neodrádzajú od nového vzťahu, naopak, pre mnohých to môže byť začiatok čohosi, na čo už dlho čakali, no upozorňujú na to, že opatrnosti naozaj nikdy nie je dosť. Ten lákavý nápadník, ktorý si vás okamžite získa svojou charizmou, môže mať totiž aj svoju temnú, utajenú tvár. Záleží len na vás, či ju budete vedieť včas odhaliť a rozoznať pravé zlato od pozlátky.

PRÁCA Ste neoceniteľnou a nenahraditeľnou súčasťou každého kolektívu. Práve vy ste tou zásadnou koncovkou, podstatným prvkom, bez ktorého by každý nápad zostal len víziou bez naplnenia. Hoci ste obyčajne nenápadní a v úzadí, ľudia vašu prácu oceňujú, a preto je vaše pracovné miesto stabilné, bez otrasov. Nadchádzajúci rok na tom nič nezmení. Keďže je vaša pozícia priam neotrasiteľne pevná, môžete pokojne vystúpiť z tieňa a ozvať sa, ak sa vám niečo nepozdáva. Verte, že nič neriskujete a vaše prípadne aj kritické slová si nadriadení vypočujú a padnú na úrodnú pôdu. Navyše sa vám po nich skutočne uľaví.

ZDRAVIE Vždy, keď vo vás niečo vyvolá hnev a negatívnu emóciu, tak radšej počítate do desať a vďaka vrodenej ohľaduplnosti premýšľate, či ju vôbec prejaviť, či tým inému neublížite a kým si to premyslíte, tak vás aj prejde. Omyl. Neprejde, uloží sa kdesi hlboko vo vašom vnútri a je zárodkom mnohých patologických zmien, ktoré môžu vyvolávať nepríjemné symptómy, ako je bolesť hlavy či nespavosť. Ak sa vám niečo nepáči, tak to povedzte pokojne nahlas. Vám diplomacia aj tak nedovolí niekoho uraziť a oprávnenú kritiku musí zniesť každý. Vám to prospeje zbaviť sa vnútorného napätia a zachovať psychohygienu.

LEV (22. 7. – 22. 8.)

LÁSKA Vzťah a kariéra sú pre vás prirodzené bojiská, na ktorých nikdy a za žiadnych okolností neznesiete porážku. Zvykli ste si, že vavrínové vence víťazstva vždy a za každých okolností zdobia práve vás a treba povedať, že väčšinou vám to aj vychádza. No tento rok bude pre vás v oblasti lásky o niečo zložitejší. Výhra vám nepadne len tak ľahko do lona a budete musieť zabojovať viac ako inokedy. No verte, že námaha naozaj bude stáť za to. Nájdete totiž tú pravú osobu, ktorú ste už dávno márne hľadali a pomaly aj rezignovali, presviedčajúc samých seba, že je to len chiméra. Nie je. Hviezdy vám ju privedú priamo do cesty a uvidíte, že je skutočná.

PRÁCA Hádam žiadne iné znamenie si nedokáže tak vychutnávať radosti života ako vy. Vaším životným heslom je ono povestné Carpe diem. Je to síce dobrá prevencia pred civilizačným ochorením, ale nič netreba preháňať. Ak si chcete v práci udržať svoj štandard, musíte občas prekonať nechuť pustiť sa aj do vecí menej príjemných. Vaši nadriadení by totiž pre váš blahosklonný prístup k povinnostiam nemuseli mať vždy dosť pochopenia a odraziť by sa to mohlo nielen na výplatnej páske, ale aj na nečakanej rozlúčke, ktorou by ste boli dosť zaskočení.

ZDRAVIE Hviezdy pre nový rok prinášajú vážne varovanie pred náhlym, no vážnym ochorením. Mimoriadnej skúške bude vystavený najmä váš kardiovaskulárny systém, ktorému už dlhé roky dávate riadne zabrať. Venujte viac pozornosti svojim životným návykom, pokúste sa o striedmosť v každom ohľade, lebo práve v nasledujúcich dvanástich mesiacoch môžete dostať nepríjemné vyúčtovanie z doterajšieho spôsobu života. Ak však tieto upozornenia zoberiete vážne, môžete sa tešiť z pevného zdravia a prílevu energie, ktorá vám pomôže napredovať v každej oblasti, pracovnej, alebo súkromnej.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

LÁSKA Na tomto poli sa nič dramatické neudeje. Nehrozia rozvody, ani tragické rozchody. Partnerstvá, v ktorých to škrípe, nebudú vyhrocovať situáciu a prijímať zásadné riešenie. Skôr sa to zmení na akúsi zákopovú vojnu, kde si každá strana bude snažiť obhájiť to svoje, ale bez toho, že by prešla do otvoreného konfliktu. Ten príde až neskôr, v budúcich rokoch. A nezostane len pri ostrej výmene názorov. Zdá sa, akoby sa vás vesmír v tomto roku snažil pripraviť na zásadné, osudové rozhodnutia. Nezadaní jedinci prežijú pár neviazaných flirtov, ale osudová láska si ešte dá načas. Čakajte ju až v priebehu roku 2019 a, verte, bude to ako blesk z jasného neba.

PRÁCA Hoci ste nikdy nič nedostali zadarmo a na výsledky svojho snaženia ste museli čakať, práve týchto dvanásť mesiacov bude tou pravou žatvou. Odrazu sa otvoria nové cesty a možnosti, ktoré ste považovali za neschodné. Šťastena, o ktorej priazeň ste museli tak urputne bojovať, vám sama zaklope na dvere a pozve vás k svojmu stolu. Neodháňajte ju tým, že ju budete považovať len za klamlivú chiméru. Je to naozaj váš rok, a tak si ho naplno vychutnajte. Koncoročná bilancia bude naozaj radostná. V blízkej budúcnosti sa už takáto priaznivá situácia nebude opakovať.

ZDRAVIE Všetko s mierou. Tak znie odkaz hviezd pre vás. Pracovitosť je síce chvályhodná vlastnosť, ale nič sa nesmie preháňať. V opačnom prípade totiž nielen dosiahnete úplný opak toho, o čo ste sa usilovali, ale prídete aj o to najväčšie bohatstvo – o vlastné zdravie, a to sa nedá kúpiť za nijaké peniaze. No viac ako na lekárov by ste sa mali spoliehať na seba. Vy najlepšie viete, čo môžete a čo nie, čo už jednoducho neunesiete. S plnou vážnosťou rešpektujte varovné signály svojho tela. Budú totiž dosť neprehliadnuteľné a pripravte sa na to, že vás aj dosť vystrašia.

VÁHY (23.9. - 22.10)

LÁSKA Váhavosť, ktorú máte už vrodenú a je pre vaše znamenie typická sa prejaví aj v tomto roku. Tí, ktorí sú sami a túžia po stabilnom vzťahu, pozor! Nečakané stretnutie môže nastať už v jari, no strach opätovať vaše city to napokon môže pokaziť. Vyskúšajte prekonať svoje obavy, inak môže nastať situácia, že prídete o tú pravú lásku.

PRÁCA V tejto oblasti hviezdy tentokrát nenaznačujú žiadnu stagnáciu. Všetko bude fungovať, ako má, avšak nečakajú na vás žiadne veľké výzvy. Svoju energiu venujte radšej súkromnému životu, kde sa udejú veľké zmeny a len na vás záleží, či budú pozitívne, alebo ich neskôr budete ľutovať. Ak ale túžite po zmene zamestnania, vrelo do toho! Môže sa vám splniť sen, na ktorý ste už dlho čakali. 

ZDRAVIE Na zdraví určite zapracujte a dávajte si hlavne pozor na trávenie. Problém vám môže robiť žalúdok. Doprajte si dostatok pohybu, venujte pozornosť stravovaniu a celkovej životospráve. Zmena životného štýlu sa odrazí nie len na postave, ale aj na fyzickej kondícii.

ŠKORPIÓN (23.10 - 22.11.)

LÁSKA Tento rok bude pre vás v oblati vzťahov prekvapujúci. Zažijete romantické vzplanutie ako v telenovelách. Pre veľa z vás to bude novou skúsenosťou a preto je na vás, ako s ňou naložíte. Ak sa však budete riadiť svojim srdcom, zaiste neoľutujete.

PRÁCA Môžete mať dojem, že váš šéf na vás takpovediac "sedí". V skutočnosti to však môže byť úplne inak. Vážte si svojho nadriadeného, buďte trpezlivý a taktní, aby ste sa nedopustili chýb, ktoré vás môžu pripraviť o stály príjem.

ZDRAVIE Pozor na žalúdok a pečeň. Nezajťažujte svoj organizmus nadmerným prejedaním sa či pitím alkoholických nápojov. Doprajte si naopak zdravú stravu a šport, aby ste letné mesiace prežili v pevnom zdraví a pohode.

STRELEC (23.11. - 21.12.)

LÁSKA Aj napriek tomu, že veľká väčšina z vás pri tom slove len ľahostajne mávne rukou, nemali by ste podceňovať silu Amorových šípov. Tento nevyspytateľný bôžik si totiž zoberie na mušku práve vás a spôsobí vám doslova citové zemetrasenie. Nezabúdajte aj na vzťahy s priateľmi. Spomeňte si na staré priateľstvá a nadviažte opäť kontakty.

PRÁCA Do nového roka vstúpite po pracovnej stránke s nadšením. Do každého projektu sa pustite s dynamikou, ktorou prekvapíte okolie. Nedajte sa odradiť jeho reakciami, ktoré nemusia byť pozitívne a naslúchajte hlasu svojej intuície. 

ZDRAVIE Aj keď zima nepatrí medzi tie odbobia, kedy sa držíte v pevnom zdraví, nič kritické vám nehrozí. Pokiaľ nebudete priveľmi riskovať, nehrozí vám úraz. V prípade, že sa rozhodnete čas tráviť doma, nezabudnite si dopriať dostatok odpočinku. 

KOZOROŽEC  (22. 12. – 21. 1.)

LÁSKA Hviezdy tento rok budú stáť na vašej strane. Nebud to síce klasický vzťah plný romantiky, avšak o to viac si ho budete užívať. Pozornosť by ste mali venovať aj svojim najbližším. Konečne pochopíte, komu na vás skutočne záleží. 

PRÁCA Čaká vás turbulencia a zmätok. Všetko máte vo svojich rukách a vy sami sa budete musieť rozhodnúť, aký je váš cieľ. Ako sa hovorí, trpezlivosť ruže prináša, a bude u vás to bude platiť dvojnásobne. 

Zdravie Budete vo výbornom zdraví a skvelej fyzickej kondícii. Pozor si dávajte najmä na psychiku, pretože stres vám môže narušiť vaše duševné zdravie. Doprajte si relax v príjemnom prostredí.

- - Inzercia - -