Dnes je štvrtok, 06.august 2020, meniny má: Jozefína
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ako sa nalíčiť na ples? Prinášame vám tipy, ako zahviezdiť!

január 03, 2018 - 10:58
Aj vám už v kalendári „svieti“ slovíčko PLES? Či už navštívite mestský, hasičský, valentínsky alebo ten slávny v Opere, bude si vyžadovať špeciálnu prípravu – šaty, topánky i účes. Pomyselnou čerešničkou na torte bude vhodne zvolené líčenie. Tomáš Vida, vizážista značky Dermacol, pripravil dve mejkap inšpirácie, vďaka ktorým v spoločnosti zažiarite.

PLEŤ

Zabudnite na vrásky

Základom oboch líčení je zamatová pleť. Začnite nanesením pleťového krému, ktorý ju dostatočne hydratuje a pripraví na nanášanie mejkapu. Liftingová starostlivosť pleť okamžite vyhladí, čím zamedzí vnikaniu mejkapu do vrások. Celá pleť bude vďaka nemu pôsobiť sviežo a mladistvo.  

postup_1.jpg

Foto: 
Dermacol

Svieža po celú noc

Zábava do skorého rána môže byť vyčerpávajúca. Únavu by však mali pocítiť iba vaše nohy. Ideálnou voľbou pre pleť bude rozjasňujúci mejkap, ktorý pleť rozžiari a dodá jej odpočinutý vzhľad aj na dlhší čas. Ples je výnimočnou udalosťou, nebojte sa preto siahnuť po mejkape s vyšším krytím a použiť môžete aj rozjasňovač. Pomôžu vám zabezpečiť dokonalý vzhľad pleti, ktorá bude pôsobiť sviežo a mladistvo.

postup_2.jpg

Foto: 
Dermacol

V hlavnej úlohe: Zmyselný pohľad

OČI

Pri prvom líčení zohrávajú dôležitú úlohu oči. Pri večernom líčení im môžete dopriať trocha netradičný vzhľad. Očné tiene skúste zladiť s farbou šiat. Nebojte sa popustiť uzdu fantázii a experimentovať s farebnými kombináciami. V oboch prípadoch však nezabudnite na riasenku, ktorá urobí záverečnú bodku za celým líčením očí.

postup_3.jpg

Foto: 
Dermacol

V hlavnej úlohe: Vášnivá červená

PERY

Výrazné červené pery sú oddávna považované za symbol príťažlivosti a ženskosti. Na bežný deň si vyžadujú kúsok odvahy, ples je však ideálnou príležitosťou, keď môžu podčiarknuť a zvýrazniť celkové líčenie. Siahnite po dlhotrvácnom rúži alebo farbe na pery, ktorú si nebudete musieť počas večera kontrolovať.

postup_4.jpg

Foto: 
Dermacol

TELO

Ples je výnimočnou udalosťou, na ktorú si špeciálnu pozornosť zaslúži nielen vaša tvár, ale aj pokožka celého tela. V prvom rade nezabudnite na dostatočnú hydratáciu. Staviť môžete aj na trblietavé telové mlieko, ktoré rozžiari pokožku a dodá jej pôvab. V zimnom období môže byť navyše pokožka bledá alebo farebne nejednotná. Použitím telového mejkapu na ruky, krk či dekolt zakryjete nedokonalosti a dodáte pokožke opálený vzhľad aj bez solária.

Tip Dermacol:

Nedokonalosti sa na pleti objavia vždy v najnevhodnejšej chvíli. Extra krycí Make-up Cover však šikovne zamaskuje každý nedostatok.

postup_5.jpg

Foto: 
Dermacol

- - Inzercia - -