Dnes je utorok, 09.august 2022, meniny má: Ľubomíra
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Michaela Ľuptáková po prvýkrát na Plese v opere: Cítila som sa ako princezná

január 15, 2018 - 12:13
Tohtoročný dobročinný Ples v opere opäť poctilo svojou návštevou mnoho známych osobností, ktorí sa tejto spoločenskej udalosti zúčastňujú pravidelne. Podporiť zámer tohtoročného 18. ročníka však prišli aj osobnosti, ktoré na Plese v opere zažili svoju premiéru. Takýmto debutantom bola aj módna návrhárka Bratislavských módnych dní by Mercedes-Benz Michaela Ľuptáková.
Foto: 

Po 1. krát šila šaty pre seba

Miška neskrývala svoje nadšenie z toho, že sa tejto významnej spoločenskej udalosti mohla zúčastniť aj ona osobne. Po minulé roky boli totiž na plese prítomné len jej krásne a prepracované modely, ktoré boli ozdobou dám. Tentokrát bola tou princeznou ona. „Ja sa veľmi teším, pretože som prežívala svoj princeznovský moment a užila som si ho naozaj naplno. Zvyčajne som totiž bola súčasťou dňa niekoho iného a mňa veľmi teší, že môžem napĺňať sny a predstavy a pomáhať ľuďom, aby boli výnimoční a krásne oblečení. Je to predsa moje povolanie, no som veľmi rada, že tentokrát to bolo prezentované na mojej osobe,“ priznáva talentovaná Michaela, ktorá si po prvýkrát šila šaty pre seba.

Na dobročinný Ples v opere sa však neprišla len zabávať, ale tak ako ostatní hostia, aj ona prišla predovšetkým naplniť jeho dobročinný charakter a podporiť zdravotne znevýhodnené deti na ceste za plnohodnotným vzdelaním. „Podľa mňa by to malo byť úplne prirodzené. Deti by mali byť vzdelávané v takom prostredí, ktoré ich bude viesť k čo najlepšiemu využitiu ich daností a schopností. Nič by im nemalo zabrániť robiť to, čo ich baví či negatívne ovplyvňovať ich sny,“ vyjadruje Michaela svoj názor na túto problematiku a dúfa, že tieto deti nájdu svoju budúcnosť aj vďaka podpore Plesu v opere.

Obľúbená módna návrhárka patrí našťastie medzi ľudí, ktorí sa v živote venujú tomu, čo ich skutočne napĺňa. Jej modely sú jedinečné a skutočne žiadané, čoho dôkazom je aj to, že už niekoľko rokov oblieka naše najkrajšie Slovenky na Miss Slovensko a je stálicou a obľúbenou návrhárkou prestížnej módnej udalosti Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz.

- - Inzercia - -