Dnes je utorok, 22.september 2020, meniny má: Móric
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

VIP CLUB Slovenka: Slovenky pod Tatrami

marec 24, 2018 - 10:35
Už viac ako päť rokov organizuje vydavateľstvo STAR production a týždenník Slovenka VIP cluby na mnohých miestach Slovenska, aby sa redaktori stretli so svojimi čitateľmi , nadviazali ďalšie kontakty a predstavili mnohé zaujímavé projekty. Včerajší VIP club sa uskutočnil v nádhernom prostredí hotela Horizont v Starej Lesnej, ktorý sa nachádza pod majestatnými štítmi Tatier. Zúčastnili sa na ňom nominantky ankety Slovenka roka, dámy z takmer celého východného Slovenska a predstavitelia kultúrneho a spoločenského života Prešovského regiónu.

Podujatie otvoril predseda Združenia miest a obcí Slovenska Michal Sýkora, hostí privítal Peter Gurčík z predstavenstva Aquacity Poprad a úvod patril aj organizátorkám stretnutia, riaditeľke vydavateľstva STAR production Márii Rehákovej a šéfredaktorke týždenníka Slovenka Márii Mikovej, ktoré predstavili históriu a súčasnosť významného týždenníka Slovenka.

vip_club_img01.jpg

Foto: 
Ramon Leško


collage01.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Ten tento rok oslavuje úžasných sedemdesiat rokov od svojho založenia. S výborným ohlasom sa stretli aj prednášky Márie Macíkovej, ktorá hovorila o celosvetovom úspechu značky Tokaj, Andrei Gontkovičovej zo spoločnosti Philip Morris, Daniela Bucka z firmy Calendula, Bohumily Tauchmannovej  a Zuzany Hakovej, ktorá sa prvýkrát so svojimi modelmi predstavila pred niekoľkými rokmi na Bratislavských módnych dňoch.

hakova_01.jpg

Foto: 
Ramon Leško

hakova_02.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Prítomné dámy si mohli jej nadčasové modely vyskúšať a predviesť.

Súčasťou clubu bola aj skúšobná jazda na automobiloch prestížnej značky Mercedes Benz, ktorá je partnerom Bratislavských módnych dní a o ktorej sa dámy mohli dozvedieť viac aj na zaujímavom VIP clube pod Tatrami.

Srdečne ďakujeme stálym partnerom

Ďakujeme partnerom:

Philip Morris Slovakia, Calendula, Tokaj Macik Winery, Zuzana Haková a taktiež Horizont Resort Stará Lesná za poskytnutie priestorov

- - Inzercia - -