Správa s upozornením

Možnosť odosielať tento formulár bola ukončená.
Dnes je pondelok, 30.november 2020, meniny má: Ondrej, Andrej
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

/ukončené/Vyhrajte ergonomicky tvarované písacie potreby vyvinuté špeciálne pre predškolákov!

máj 10, 2018 - 15:29
Vedeli ste, že keď dieťa začína kresliť a písať, treba venovať pozornosť výberu správnych písacích pomôcok? Ergonomicky tvarované produkty od STABILO® deťom pomôžu naučiť sa kresliť a písať nielen jednoducho, ale hlavne správne. Vy tieto produkty pre vašu ratolesť môžete získať úplne zadarmo!

STABILO® EASYgraph

Grafitová ceruzka STABILO® EASYgraph má proporcie, ktoré boli nemeckými odborníkmi na písanie a ergonómiu vyvinuté špeciálne pre detskú ruku - trojhranný tvar a vyrezané nekĺzavé priehlbinky, ktoré dieťa intuitívne navádzajú k správnemu úchopu ceruzky a zaručujú pohodlné a uvoľnené písanie. Šírka hrany je pritom 9 mm, čo je odporúčaná hrana pre predškolákov a školákov.
Pri výbere ceruzky treba venovať pozornosť aj tuhe. Tá by mala byť mäkká a kvalitná, aby zanechávala sýtu stopu bez toho, aby muselo dieťa vyvíjať nadmerný tlak. U grafitových ceruziek teda vyberajte tuhu s označením HB, ako v prípade STABILO® EASYgraph, ktorá je vhodná na kreslenie aj písanie a neskôr aj na skicovanie a tieňovanie.

STABILO® EASYcolors

V prípade pasteliek je dôležitý predovšetkým ich tvar – respektíve ergonómia – a kvalitná tuha. Pýtate sa, prečo tuha? Ak je v pastelke nekvalitná tuha so zlým pigmentom, dieťa na pastelku príliš tlačí. Tlak v prstoch sa potom celou rukou prenáša až ku krčnej chrbtici, čo môže byť v budúcnosti príčinou zdravotných problémov. Nemenej dôležitý je aj ergonomický tvar, vďaka ktorému môžete nenásilne trénovať správny úchop už od útleho veku. Trojhranné pastelky STABILO® EASYcolors padnú do detskej ruky úplne ideálne. Ergonomické priehlbinky navyše prsty intuitívne navedú k správnemu úchopu, čo vášmu dieťaťu v budúcnosti veľmi pomôže – najviac to oceníte pri nástupe do prvej triedy.

Rollery STABILO® EASYoriginal

Rollery STABILO® EASYoriginal boli vyvinuté špeciálne pre deti, ktoré sa učia písať, a tak prinášajú rad unikátnych výhod, vďaka ktorým si môže dieťa osvojiť písanie ľahšie, rýchlejšie – a hlavne bez stresu. Zatiaľ čo budúcich školákov zaujme netradičný tvar pera a veselé farby, rodičov môžu potešiť jeho vlastnosti. Tou najvýznamnejšou je, samozrejme, ergonomický tvar pera v úchopovej zóne, ktorý podporuje správne, a teda uvoľnené držanie rollera a zabraňuje únave svalstva a bolestiam ruky pri písaní. Mimochodom, nesprávny úchop môže viesť až k bolestiam chrbta a hlavy. Vďaka guľôčke v hrote náplne pero po papieri ľahko kĺže, a tak môže dieťa ruku ešte viac uvoľniť a zároveň plynulejšie písať. STABILO® EASYoriginal navyše nerobí machule a škrabance a náplne sa menia naozaj jednoducho. Čerešničkou na torte je praktický štítok na meno.

Súťaž

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte písacie potreby vyvinuté špeciálne pre predškolákov! Jediné, čo preto stačí urobiť, je napísať správnu odpoveď na dole uvedenú otázku, vyplniť formulár a ste v hre! Dvaja z vás získajú ergonomicky tvarované písacie potreby vyvinuté špeciálne pre predškolákov, resp. prváčikov, každý v hodnote 25 eur. V balíčku je ergonomicky tvarované pero (EASYoriginal), ceruza (EASYgraph), pastelky (EASYcolors) a takisto ergonomické strúhalo (EASYsharpener) spolu s edukačným letákom. Výhercov vyžrebujeme 25. mája 2018!

Otázka:

Detskí psychológovia rozlišujú tri základné etapy detskej kresby. Aké? (Odpoveď nájdete TU.)

Výhercami súťaže sa stávajú: 

Katarína Sydorčuková

Adriana Jančíková

- - Inzercia - -